Monday inspiration / street style

Praeitą savaitę skyriau nemažai laiko Niujorko madų savaitės pristatymų peržiūrai, nuotraukų saugojimui atskiruose aplankuose ir minčių dėliojimui apie kiekvieną iš jų. Ateinančią savaitę planuoju skirti rudens MUST-HAVE ir Londono madų savaitei, kuri nors ir nėra mano mylimiausia, bet jau dabar radau keletą stilingų įvaizdžių. Ruduo suteikia tiek daug idėjų ir jėgų darbams, jei viskas pavyks kaip suplanuota, spalio mėnesį pranešiu puikią žinią!

DAINA: David Hirschfelder – Storm (Soundtrack of Elizabeth: The Golden Age) / net tie, kurie pažįsta mane labai ilgą laiką, nežino mano silpnybės mėgstamiausių filmų garso takeliams. Daugelis mano youtube grojaraščių – filmų foninės melodijos, ir būtent tokios, kurios sukurtos konkretiems filmams. Filmo apie karalienę Elžbietą garso takelis mažų mažiausiai įspūdingas, didingas ir kerintis rafinuotu skambesiu, o melodija, filme skambanti audros ir kovos metu sukelia pačius didingiausius šiurpulius!

FILMAS: Elžbieta: aukso amžius (2007) / esu mačiusi daugiau nei 3 kartus, tačiau šis filmas visad žavi savo kostiumais ir siužetu bei charakterių stiprybe. Beje, Cate Blanchett viena iš talentingiausių pasaulio aktorių.

KVAPAS: Förster & Johnsen IT’S ALL ABOUT LOVE / vyriška dušo želė, kuria vieną vakarą nusprendžiau nusiprausti – stiprus pipirinis kvapas susimaišęs su saldėsiu.

SKONIS: šampano / koks skaniausias gėrimas iš visų? Taip, šampanas. Dažniau tenka vaišintis putojančiu vynu, tačiau ir tikrasis šampanas kartais pamalonina mano gomurį

STILIUS: nieko naujo neparašysiu, nes ir vėl savaitėss ikona – Olivia Palermo. Šįkart kartu su savo vyru Johannes Huebl. Nerašysiu banaliai, jog tai tobula pora, nes tai akivaizdu – abu žmonės tvarkingi, gražūs, stilingi, tačiau ar jie kartu, ar atskirai, jų abiejų stiliaus suvokimas jau seniai yra virš mano idealaus stiliaus ribų, todėl sunku nepasidalinti būtent šia nuotrauka. Kiti, man patikę stiliai – pagauti Niujorko bei Londono mados savaičių metu tiesiog gatvėje.

df299d824dfc34d8d8f54269d226b564

phil-oh-spring-2016-lfw-street-style-02

phil-oh-street-style-new-york-spring-2016-03

nyfw-street-style-day-2-006

Nuotraukos Phil Oh, pinterest.com

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *