Monday inspiration / whitney

Mados akademijos kursai eina į pabaigą, tad lengviau bus koncentruotis į tinklaraštį. Beje, laukite naujienų iš mados tinklaraščių fronto – kuriame kai ką įdomaus! Apie įvaizdžio kūrimo kursus papasakosiu šiek tiek vėliau, kai mintys, žinios, praktika ir įspūdžiai suguls į savo stalčiuką, o dabar aš tiesiog… esu laukime. O laukti turiu labai daug ko: artėja nemažai smagių renginių – Juozo šou, Injekcijos finalas, Kalėdos (kas be ko, laukiamiausia metų šventė), dovanų rinkimas, o taip pat ir vienas reikšmingiausių „vaidmenų“ mano gyvenime – padėti geriausioms draugėms išsirinkti vestuvines sukneles. Nors svetimais gyvenimais tinklaraštyje niekada nesidalinau, bet tirpstant dienoms iki švenčių, kuomet tapsiu vyriausia pamerge (beje, kitais metais man ši laimė nusišypsojo dukart!), nebepavyksta nuslėpti džiaugsmo ne tik dėl laimingų porų, bet ir dėl laimingos manęs! Juk nuo pat vaikystės su draugėmis svarstėme: kokia bus suknelė? kokios dekoracijos? kokios spalvos dominuos? kur švęsiu? kada švęsiu? kokie bus bateliai? kaip atrodys mano pamergės? koks bus mergvakaris? Pagaliau galiu prisidėti prie atsakymų! Ta proga, vienos iš mano mėgstamų ikonų – Whitney Port – vestuvių filmukas, kaip mano kitos savaitės inspiracija, padedant brangiausioms draugėms rinktis vieną iš reikšmingiausių gyvenimo suknelių!

FILMAS: Whitney Port & Tim Rosenman’s Wedding Day / viskas atrodo paprastai ir kartu tobulai, nors mano vaizduotėje vestuvių norėčiau labai iškilmingų, tačiau negaliu atsigrožėti sklindančia šiluma

DAINA: Op. 316 , by Johann Strauss Jr. / vienas tobuliausių valso šokių pasaulyje

SKONIS: mandarinai / PAGALIAU jie prinokę, saldūs ir sultingi. o nuo jų visos patalpos kvepia Kalėdomis ir sniegu…

KVAPAS: mandarinai / jau rašiau – KALĖDOS

STILIUS: kalbant apie vestuvines sukneles, štai dviejų stilingiausių amerikiečių vestuvinės suknelės: Whitney Port su vienu iš mano favoritų vestuvinių suknelių rinkoje ASHI STUDIO suknele, bei Olivia Palermo, seginti Carolinos Herreros sijoną su šortukais bei vilkinti kašmyro džemperiu. Tai kol kas įdomiausi įvaizdžiai nuotakoms, iš kurių verta pasimokyti netradiciškumo.

FW-whole-whitney-port-wedding-dress

 

e15f1199-55bc-4aea-9dba-a7be041dbf02~rs_768

136f12b9-c202-451d-b0d6-805b053269a9~rs_768.h

 

Nuotraukos whitneyport.com, oliviapalermo.com

Daugiau inspiracijų ir mano gyvenimo detalių rasite facebook bei instagram paskyrose

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *