The photoshoot for muses with LeMuse

Mielos panelytės/moterytės,

sveikinu visas su Naujaisiais Arklio metais! Per vieną laidą girdėjau puikų Lietuvos daininkės linkėjimą, kuris perfrazavus skamba taip: „Linkiu toli nujoti!“ – taigi, to ir linkiu 2014-aisiais – jokite ant „arklių“ (baltų ar kitokių), siekite savo tikslų, neabejokite savo jėgomis, tik niekada nenuleiskite galvos kaip žolę rupšnojantis arkliukas!

Asmeniškai aš šiuos metus pradėjau priešingai nei visus kitus – jokių pažadų, jokių tikslų, jokių planų. Nauja diena – naujas įšūkis. Dar negaliu atsakyti į klausimą, kaip man sekasi, nes praėjo tik 10 dienų, tačiau nei viena iš jų nebuvo tragiška, kiekviena lyg naujas įkvėpimo šaltinis skatina irtis į priekį, peržengiant seniau nusistatytas ribas, laužant savo sukurtus standartus ir taisykles. Per šias dienas atlikau tai, ko per visus 2013-uosius nesugebėjau padaryti. Šis įrašas – ne išimtis. Esu įkvėpta meilės arba pokyčių gyvenime, bet kokiu atveju mano mūza nusiteikusi itin optimistiškai.

Kalbant apie mūzas, dar praeitais metais pasijutau tikra Jaukumo Mūza, kuomet atlikau fotosesiją su LeMuse kurtais rūbais. Dažnai iš manęs girdite apie šią kompaniją, tačiau šįkart parašysiu tik apie savo nuosavus išgyvenimus su šiais apdarais. Juk negalima teigti, jog drabužis geras, jei pats jo neišbandai.

IMG_2144

Jau keletą metų rečiau ar dažniau prisiliesdavau prie minkštų, asimetrinių formų ir imantriomis detalėmis dekoruotų suknelių bei megztukų, kurie buvo sukurti ir pasiūti LeMuse komandos. Liesti – ne tas pats, kas dėvėti. Jeigu kas nežino, LeMuse šūkis – Muses are born here! O prie kiekvieno rūbelio parašyta, jog jie suteikia lengvumo jausmą. Patvirtinsiu – tai visiška tiesa! Būtent todėl buvo beprotiškai sunku išsirinkti 6 drabužius, kurie atskelistų LeMuse koncepciją, jog patogumas nebūtinai siejamas su sportine apranga. Merginoms ir moterims, kurios mėgsta laisvalaikiu atrodyti stilingai ir itin moteriškai, siūlau būtinai apsilankyti salone (Savičiaus g. 12, Vilniuje) arba internetiniame puslapyje. Daug netauškusi, parodysiu, ką aš ir mano komanda nuveikėme vieną rudens dieną…

1. Yoga suit.
Puikiai tiks ir toms, kurios mėgsta jogą, ir toms, kurios ja neužsiima, tačiau namuose nori jaustis patogiai ir originaliai.

yoga suit

2. Šilta suknelė, nugaroje nusagstyta sagutėmis.
Nepiršiu savo nuomonės, kur būtų galima apsirengti šį rūbą, tačiau  pasakysiu atvirai- ji tokia šilta, jog žiemą, kaip ši, suknelė puikiai tiks toms, kurios mėgsta laisvumą ir nebūti suvaržyta diržais.

pilka suknelė su sagutėmis

3. Pilka medvilninė suknelė gilia iškirpte nugaroje.
Vėjavaikiškas, subtiliai seksualus drabužis, kurį patarčiau įsigyti kiekvienai. Audinys toks minkštas ir švelnus, jog sukuria visišką laisvės pojūtį, nes ji lyg antra oda priglunda prie kūno…

pilka suknelė su iškirpte

4. Tamsiai mėlyna medvilninė suknelė.
Pasirinkau ją dėl asimetriškos apykaklės, kurią nešioti galima įvairiai būdais: apnuoginus vieną petį, apnuoginus abu pečius, labiau išryškinant kaklą arba atidengiant daugiau nugaros. Kūrybiškoms ir išradingoms sielos tokia suknelė – privaloma garderobo dalis.

mėlyna suknelė

5. Asimetriškas megztukas užsegamas nugaroje.
Šį megztuką įsimylėjau vos pamačiusi jo nuotrauką – jaukesnio, įdomesnio ir šiltesnio megztuko nesu vilkėjusi! Jį laisvai galima nešioti ant nuogo kūno, nes šilumos rūbas suteikia užtektinai, kad pasidalintumėte ja su kitais. Įmantrus užsegimas nugaroje palieka šiokią tokią intrigą… Apykaklę galima pasistatyti kaip „golfą„, taip pat nešioti ją kiek puošniau atsisagsčius.

rudas megztukas

6. Mėlyna parka.
Viename įraše jau kalbėjau apie paltus ir parkas, tad drąsiai teigiu, jog realybėje parkos atrodo daug patogesnės ir praktiškesnės, nei nuotraukose ar ant pakabų. Šioji buvo švelnios medžiagos su originaliu gobtuvu, todėl prireikus tokio stiliaus lietpaltuko, tikrai ieškočiau panašaus į šį.

parka

Štai trumpa panegirika LeMuse drabužiams, kurie orientuoti į laisvos sielos moteris! Tądien tikrai pasijaučiau laisvai…

Dėkoju G&I už pagalbą, Linai už pasitikėjimą, Ignei už dragiškumą ir linkiu kiekvienai pasijusti MŪZA!

IMG_2136

Nuotraukos: Irmos Rasikaitės

Sneak-peek į užkulisius…

IMG_20130927_162835IMG_20130928_225452
IMG_20140110_190040IMG_20140110_185959
IMG_20140110_185854IMG_20140110_185640
IMG_20140110_182130IMG_20140110_185731

Mane rasti galite FACEBOOK, INSTAGRAM, arba blog’o Facebook paskyrose.
Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *