My STYLE influencers

Tam, kad 2017-uosius pradėtumėte su užsidegimu, dalinuosi mane labiausiai įkvėpiančių stiliaus tinklaraštininių ir puikų skonį turinčių merginų sąrašu, kuris galbūt ir jus įkvėps naujiems spintos, galbūt netgi stiliaus, atradimams. Šių sėkmingai dirbančių, ikonomis tapusių asmenybių nekopijuoju, nesuklyskite! Tiesiog randu nemažai panašumų tarp savo stiliaus suvokimo bei jų. Tai merginos, kurių Instagram paskyrose rasite daugiau, nei vien džinsų ir maršinių įvaizdžius, ne vien juodos ir baltos spalvos derinius, jokio minimalizmo, tik elegancija ir moteriškumu dvelkiančios akimirkos!

Kartais jomis žaviuosi, nes rūbų deriniai būna neįtikėtinai rafinuoti, kartais dėl to, kad nuotraukos nuneša į tolimas šalis, kartais dėl to, kad merginos atrodo vienos nuoširdžiausių, o kartais dėl to, kad jose matau dalelę savęs. Yra apibūdinimas „spirit animal„, apie žmones, kurie savo elgesiu, charakteriu ir veikla mane motyvuoja, tai šias merginas pavadinčiau „style animals„, nes jų kuriamas asmeninis stilius – mano variklis!

Mergina, po kurio kiekvienu deriniu „pasirašau„. Mergaitiška, elegantiška ir beprotiškai jauki tinklaraštininkė, kuri nuo pat pirmos dienos buvo ištikima savo stiliui.

Nuotr. iš Gal meets Glam

Turbūt nesuklysiu parašydama, jog nėra mada besidominčio žmogaus, nežinančio šios pozityvumo nešėjos! Spalvingiausia, stilingiausia ir įdomiausių derinių kūrėja, kokią internetas gali talpinti… Kartais svarstau, ar yra drabužių, kurių Blair nepaverstų gatvės stiliaus top’ais? Daug kalbėti apie šią Niujorko tinklaraštininkę neverta, užtenka peržiūrėti jos nuotraukas ir viską suprasite!

Nuotr. iš Atlantic-Pacific

Trijų vaikų mama ir žmona, kartu su vyru kurianti idiliškos šeimos įvaizdį. Visuomet glamūriška ir jaunatviška, neatsiliekanti nuo tendencijų, tačiau aklai jų nesekanti Christine užkariavo mano širdį suderinusi tinklaraštininkės profesiją su pareigomis šeimoje – pavydėtina, ar ne? Kartu su vyru Cody (kuris, beje, taip pat rašo tinklaraštį) jie atrodo ne tik nuostabi pora, bet ir komanda!

Nuotr. iš Hello Fashion

Mergina, kurios sinonimas turėtų būti „pastelė„. Instagram paskyra pilna švelnių atspalvių, jaukių vietų ir, žinoma, šviesių derinių. Jos stilius sunkiai apibūdinamas, tačiau mielumo tiek įvaizdyje, tiek nuotraukose tikrai netrūksta.

Nuotr. iš Ohh Couture

Nuostabaus įdegio tinklaraštininkė visiška klasikos mylėtoja, niekada neapkraunanti savęs spalvų derinimu. Daug dažniau jos nuotraukose sutiksite gausybę aksesuarų, taip pat – nagų dizaino įvairenybę.

Nuotr. iš Viva Luxury

Tinklaraštininkė, kuri moteriškumą įžvelgia netgi militaristiniame švarke! Nevengianti juodos spalvos ir mini sijonukų, Wendy visuomet išlieka rafinuota.

Nuotr. iš Wendy’s Lookbook

Vizažo meistrė mane pakerėjo ne tiek savo makiažų video, kiek elegantišku stiliumi, kuris tik pabrėžia jos išskirtinį grožį.

Nuotr. iš Camila Coelho

Ypatingos išvaizdos gruzinė, kuri nerašo nei tinklaraščio ir neturi savo internetinės svetainės, tačiau jos deriniai – verti dešimties tinklaraščių!

Nuotr. iš Tamunos Tsiklauri Instagram

 

Tikiuosi, rasite kur paganyti akis!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *