Uoga Uoga in the house!

2014-tieji asmeniškai man, lietuviškų prekių metai! Todėl prieš mėnesį nusprendžiau išbandyti UogaUoga kosmetiką – smarkiai populiarėjanti, moterų liaupsinama, draugių siūloma linija, kuria susigundžiau ir aš. Einant pro pilną nuotaikingų įpakavimų UogaUoga lentyną, visuomet norėdavau ją išmėginti, nors lietuviškos kosmetikos niekada nenaudodavau.

Tada dar buvo žiemos vidurys ir su Simu pagaliau nutarėme, jog laikas uogoms apsigyventi ir pas mus! Pirmiausia, kaip ir minėjau, akį traukė originalūs pavadinimai, kaip pavyzdžiui, „Akys kaip kokosai„, „Oranžinis debesėlis„, „Pasiutę riešutai„, „Spanguolių potvynis„, „Mojito iš ryto“ – geras 15 minučių juokėmės baksnodami į etiketes! Turbūt tai dar viena iš priežasčių, kodėl UogaUoga kosmetika tokia mėgstama – pavadinimų žaismingumas kaip mat pakelia nuotaiką!

Dar niekada nebuvau sutikusi tokios malonios, tačiau neįkyrios konsultantės – ji papasakojo mums apie kiekvieną produktą, kiekvieną atidarė ir leido pasitepti ant rankų, pauostyti, pažiūrėti, kokia tinktūra. Kai buvome informuoti apie visus Uogos kremus, eliksyrus, balzamus, taip pat ir vyrišką produkciją, prasidėjo sunkioji dalis – išsirinkti. Tai štai mūsų laimikis:

IMG_20140124_180523

ŽIEMOS KARŠTIS – mano jautriai ir įvairių kremų išvargintai odai. Konsistencija ganėtinai riebi, tokia lyg naujasis RAMA margarinas su aero tarpeliais. Jei rimtai, riebumas mane šiek tie gasdino, be to, ir pati kremo spalva – ryškiai oranžinė – šiek tiek blaškė, tačiau konsultantė patikino, jog geresnės priemonės kovai su vėju nėra! Ką gi, kadangi kaip tik keliavau pas gimines ant užšąlusio ežero, nusprendžiau, jog tai bus ŽEIMOS KARŠČIO sužibėjimo akimirka.

DŽIUNGLIŲ ELIKSYRAS – aliejus plaukams, kuris turėjo atgaivinti mano per žiemą apleistus ir „įelektrintus“ plaukus. Konsultantė pabrėžė, jog naudoti aliejuką reikėtų tik dukart per savaitę… Nurodymas duotas – nurodymo klausoma! Savo plaukus itin myliu, tad jiems puoselėti dažnai renkuosi ricinos aliejaus sudėtyje turinčius aliejus – šis ne išimtis. Aliejaus naudojimas įdomus tuo, kad pirmiausia reikia šlapius plaukus sutepti eliksyru, tada pridengus dušo kepurėle laikyti šiltai suvyniotus maždaug  20 minučių, o tik tada išplauti juos šampūnu. Nekantravau išmėginti jį pirmąsyk!

INTELIGENTO – vyriško APELSINŲ kvapo kremas po skutimosi. Etiketė mane absoliučiai papirko, nes joje šmaikšti užuomina „Būk pasiruošęs ir konferencijai, ir pasimatymui su naująja bibliotekininke“ – apelsinų kvapas tikrai turėtų sužavėti tiek kolegas, tiek simpatiją! Keistas dalykas: laikyti kremuką geriausia šaldytuve (maloniau tepti vėsu). Išsiaiškinome, jog tai išlaiko produktą šviežesnį, mat UogaUoga kosmetika yra tokia natūralo, kad jos galiojimo laikas – maždaug pusė metų!

IMG_6357

Praėjus mėnesiui po intensyvaus naudojimo galiu teigti, jog nesuklydau pasirinkdama UogaUoga kosmetiką ir manau, nekeisiu jos į jokią kitą. Veido kremas man padėjo šalčiausiomis žiemos dienomis, žandukai liko sveiki ir nenugairinti žvarbaus vėjo, o išteptas nakčiai veidas, ryte visuomet būdavo ypatingai švelnus. Dabar, kai orai lauke atšilo ir vėjas nebe toks bjaurus, naudoju kremuką išsausėjusioms vietoms patepti – tai tikrai puiki priemonė atstatyti bei sušvelninti odą! Oranžinė minkšta masė taip pat nebegasdina, nors pirmomis naudojimo dienomis kilo visokių nesklandumų (kadangi kremukas nesusigeria taip greitai), ant jo sunkoka buvo tepti makiažo pagrindą, užkritę ant veido plaukai greit susitepdavo, tačiau maždaug po savaitės įgudau ir išmokau naudoti kremą! Kitai žiemai ar vykstant slidinėti tikrai pasirinkčiau ne ką kitą, o ŽIEMOS KARŠTĮ!

Plaukų aliejukas… Ką ir kalbėti – plaukai įgavo brizgesį ir atrodo sveikesnį. Netgi ne taip greit susiriebaluoja, tad pasiskyrusi dvi dienas per savaitę, lepinu juos niekaip nesibaigiančiu eliksyru! Tai itin taupus produktas, nes tepti jo reikia visai nedaug, todėl rekomenduoju jį ilgaplaukėms, kurios nesusitvarko su lūžinėjančiais plaukais bei išsišakojusiais galiukais. Apsilankiusios pas plaukų stilistą, būtinai pradėkite naudoti šį aliejų – vasarą pasitiksite sveikais bei spindinčiais plaukais!

Inteligentiškasis vyrų kremas po skutimosi „susivartojo“ per mėnesį… Neslėpsiu, padėjau jam ištuštėti. Konsultantė buvo minėjusi, jog ketinama šio kremo etikete pakeisti ir įvardinti kaip tiesiog veido kremą vyrams, būtent todėl Simas išbandė jį ir po skutimosi, ir ne. Jo nuomone, po skutimosi šiuo kremu teptis daug maloniau, nes sujautrėjusi oda tuoj pat nurimsta, o ir kvapas malonus nosiai. Savo ruožtu ir aš keletą kartų pasitepliojau apelsinine tinktūra – veidas buvo toks švelnus, jog su didžiausiu noru naudočiau jį ir savo odai!

IMG_6370

Iš tiesų, abu labai džiaugiamės šia produkcija – natūralūs kvapai, nealergizuojanti bei švelni oda tikrai įrodo, jog lietuviškos prekės vertos būti kiekvieno lietuvio lentynoje! Su nekantrumu laukiu pavasario naujienų, nes viena ausimi girdėjau, jog UogaUoga pagamino ne tik kūno priežiūros liniją, bet ir pudrų! Manau, nenusivilsiu išbandžiusi ir jas! Ketinu įsigyti ir lūpų balzamą, pavadinimų „Pabučiuok mane!„. Dėl pavadinimo…

UogaUoga kosmetika sparčiai plinta po Lietuvą ir jų prekių įsigyti galima daugelyje prekybos centrų, o jei gyvenate tolėliau nuo jų, įsigyti produkciją galite apsilankę oficialioje UogaUoga svetainėje: https://uogauoga.lt/lt/

Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *