NOW & NEW / Mados infekcija

Kiekvienais metais laukiamiausiu renginiu vadinama „Mados infekcija“ spaudos konferencijoje pateikia staigmenų. Šįkart tai paslaptingasis Džeimsas Bondas, kuris ragina dizainerius kurti tai, kas madinga dabar ir yra nauja.

Nekantriai laukiu šių metų „Mados infekcijos“ labiausiai dėl jaunųjų dizainerių – Liucijos Kvašytės, kuri sukūrė neįtikėtinai unikalią vyriškų drabužių bei aksesuarų kolekciją, taip pat dėl šių metų Injekcijos favorito Thom Bara sukurto juodo moteriško kamufliažo bei estės Anos Jelizarjevos vyriškos kolekcijos „Malchik„. Pilnametystės sulaukusiame renginyje šiemet dalyvaus svečiai iš gretimų šalių: Estijos, Latvijos ir Lenkijos. Paprastai į festivalį kviečiami dizaineriai iš įvairių tolimų šalių, tačiau šįkart dėmesys buvo skiriamas  greta esantiems kaimynams. Artima geografinė padėtis nenulemia panašiaus stiliaus pojūčio, dizaino sprendimų, todėl įdomu bus išvysti kaip estetiką supranta MAREUNROL‘S duetas iš Latvijos, kuris Vilniaus publikai jau pažįstamas, dizaineriai iš Lenkijos, Katarzyna Romanska ir duetas KAASKAS, pasirodys pirmą kartą per visą festivalio istoriją.

Mados infekcija“ jau aštuonioliktąjį kartą vyks nepakeičiamoje erdvėje Šiuolaikiniame meno centre kovo 18-19 dienomis, o bilietus jau dabar įsigyti galite čia. Modelių atranka, į kurią ateiti gali bet kas, turintis savo asmenybėje kažką įsimenančio bei energingo, nebūtinai modelio patirtį turintys asmenys, organizuojamas kovo 5 dieną 12 valandą PC Panoramos pirmojo aukšto hole.

 

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *