NYC style – Olivia Palermo

Apie O. Palermo stilių prirašyta begalė straipsnių, visuose bloguose mirgėte mirga antraštės „how to dress like Olivia Palermo„, tačiau Lietuvoje ji nėra itin populiari stiliaus ikona. O man ji – puikus pavyzdys, kaip suderinti, atrodytų, visai nesuderinamus akcentus, tokius kaip gepardo kailio rašto aukštakulniai ir gėlėtos kelnės. Skamba klaikiai, tačiau atrodo – super!

Be ilgų įžangų – perkelkime NYC It Girl į Lietuvą ir pabandykime susikurti olivpalermišką stilių (prie visiško tobulumo jums beliktų „gauti“ nepriekaištingos išvaizdos vaikiną bei baltą maltos terjerą, bet čia jau jūsų užduotis). Pirmajai stiliaus apžvalgai pasirinkau vos keletą parduotuvių, kuriose galėsite rasti panašius drabužius.

Ką labiausiai mėgstu jos stiliuje, tai paprastumas, subtilumas, moteriškumas ir žinojimas, kada ir rengtis (kaip – jau kitas, vienas pagrindinių aspektų). Gatvėje, kavinėje, parke, parduotuvėje jos turbūt niekada neišvysi išsipusčiusios arba nevalyvos. Kaip ir visi „mirtingieji“ – Olivia nešioja džinsus, megztukus, balerinas ir paprastas palaidinukes. Tačiau bendras vaizdas man vis tiek atrodo paprastai nepaprastas…

Olivia Palermo (9)

Palaidinė – Vero Moda 79Lt, džinsai – Mango 129Lt, paltas – Mango 449Lt, akiniai – Mango 89,90Lt, kaklo papuošalas – Mango 25,90Lt (SALE), basutės – Zara 129Lt (SALE)

Olivia Palermo (6)
Kardiganas – Vero Moda 69,90Lt, loaferiai – Mango 159Lt, suknelė – Vero Moda 69,90Lt, akiniai – Mango 89,90Lt, kaklo papuošalas – Zara 75,90Lt, rankinė – Mango 75,90Lt (SALE)

Šiltuoju metu laiku, net Olivia myli šortukus! Vasarą jais prekiauja kiekviena gerą vardą turinti drabužių parduotuvė (jei neturi – jos vardas nėra geras! juokauju!) ir kiekvienos merginos spintoje PRIVALO būti bent dviejų spalvų trumpi šortukai, kuriuos galima mūvėti ne vien skubant į parduotuvę pieno, bet ir „rimtesnėmis“ progomis.

Olivia Palermo (5)
Marškiniai – Mango 59,90Lt (SALE), šortai – Zara 49,90Lt (SALE), basutės – Zara 159Lt (SALE), apyrankė – Mango 49,90Lt, delninė – Zara 129Lt, diržas – Mango 19,90Lt (SALE)

Mergina be suknelės – kaip bandelė be įdaro (sukūriau pati, nes juk pilna merginų, kurios nedėvi suknelių… bet jos nežino, ką praranda…), visais laikais moteris neatsiejama nuo suknelių, todėl, asmeniškai man, tai pats gražiausias, patogiausias ir moteriškiausias drabužis, su kuriuo ir jautiesi, ir atrodai puikiai. Vienspalvė suknelė, suderinta su spalvingais akcentais – idealus vasariškas derinukas! O Olivia žino, kaip tai įrodyti!

Olivia Palermo (10)Kaklo papuošalas – Zara 75,90Lt, delninė – Zara 179Lt, basutės – Zara 129Lt (SALE), suknelė – Vero Moda 139Lt

Nepamirškime stulbinančio Olivios renginių stiliaus! Žinoma, galbūt jūs ir nedalyvausite madų savaitėje ar prabangioje puotoje Empire State viešbutyje, tačiau pasijusti vakaro pažiba ši stilinga mergina jums tikrai padės. Kaip ir minėjau, suknelė – bet kokia proga, bet kuriuo metų laiku, bet kurioje vietoje (tik pagal visus standartus, žinoma…), tad pora stilių, kaip atrodyti paprastai, bet įspūdingai (lyg net nesistengėte nieko apžavėti…). Olivia itin mėgsta užbaigti savo aprangą gigntiškais papuošalais, būtent todėl ji renkasi „nerėkiančius“ drabužius, pagrindinį vaidmenį palikdama kaklo ar rankų papuošalams.

Olivia Palermo (4)
Kaklo papuošalas – Vero Moda 69Lt, švarkas – Mango 145,90 (SALE), suknelė – Mango 95,90Lt (SALE), delninė – Zara 89,90Lt, apyrankė – Mango 89,90LT, bateliai – Mango 199Lt

Pasirinkusi kontrastingą ansamblį, dar neprašovė nei viena mergina, lygiai kaip ir Ovilia Palermo, kuri stilingą kuklumą perteikia dėmesį nukreipdama į „skanios“ spalvos suknelę…

Olivia Palermo (7)Švarkas – Mango 175Lt, basutės – Mango 85,90Lt (SALE), suknelė – Vero Moda 179Lt, kaklo papuošalas – Mango 45,90Lt, rankinė – Mango 55,90Lt (SALE)

Kartais kiekvienai norisi atrodyti šiek tiek griežčiau, moteriškiau ir solidžiau. Olivia tokiu atveju renkasi stilingas plačias kelnes, kurios dengia batus bei (man) pačio tobuliausio siuvimo palaidinę, o šviesių spalvų tonų derinimas suteikia aprangai lengvumo!

Olivia Palermo (8)Palaidinė – Mango 159Lt, apyrankė – Mango 45,90Lt, kelnės – Mango 129Lt, diržas – Zara 75,90Lt, delninė – Zara 219Lt, bateliai – Zara 99,90Lt (SALE)

Toms, kurios skeptiškai žiūri į šviesias spalvas, nemėgsta sukti galvos „ką prie ko“ derinti, gali rinktis visuomet madingą juodą spalvą, kuri niekada neapvils, niekada nepakiš kojos ir visada suveiks! Juodai apsirengusios, stenkitės neatrodyti lyg su gedulo drabužiu, juoda suknelė ir juodi aukštakulniai – nesenstanti klasika. Su juoda galima atrodyti ir jaunatviškai, kaip tai parodo Olivios pasirinkimas.

Olivia Palermo (3)Švarkelis – Reserved 149Lt, diržas – Pull and Bear 29,90Lt, suknėlė – Mango 175Lt, akiniai – Mango 89,90Lt, delninė – Mango 99,90Lt, bateliai – Zara 199Lt

Artėjančiam rudeniui nesistenkite vaikytis fall/winter 2013-2014 podiumo madų, kai kurie drabužiai tikrai atrodo beformiai ir nykūs. Mėgstančios sekti, ką renkasi Olivia, spėjo pastebėti, jog jos stilius net ir rudenį išlieka moteriškas bei klasikinis.

Olivia Palermo (1)Palaidinė – Mango 175Lt, džinsai – Zara 129Lt, paltas – Zara 179Lt (SALE), akiniai – Mango 89,90Lt, rankinė – Mango 129Lt, batai – Zara 159Lt (SALE)

Ir „desertui“ pasilikau labiausiai apkalbėtą ir išliaupsintą Olivios Palermo derinuką, kuriuo ji įrodė visam pasauliui, jog ne veltui yra tituluojama It Girl. Nuomonės dviprasmiškos – vieni juokiasi iš gausybės nesuderinamų detalių, kiti giria ribos jautimą ir sugebėjimą į vieną derinį sudėti „besipjaunančius“ drabužius. Pabandykite taip derinti ir jūs – daugiau iššūkių!

Olivia Palermo (2)Palaidinė – Zara 129Lt, švarkas – Vero Moda 155Lt, kelnės – Zara 129Lt, rankinė – Zara 219Lt, bateliai – Mango 175Lt

Norite ginčytis, ginčykitės, bet aš vis tiek laikysiuosi nuomonės, jog O. Palermo – viena stilingiausių pasaulio merginų. Žinoma, turint tiek daug pinigų, daugelis galėtų atrodyti stilingai (nors tikrai galima rasti pavyzdžių, kuomet net turtai negelbsti nuo stiliaus beskonybės), tačiau tikiuosi, jog šia stiliaus apžvalga ne vienai įrodžiau, jog norit būti It Girl nebūtina turėti daug pinigų ir puoštis dizainerių kurtais drabužiais, svarbiausia, turėti subtilų skonį ir nepersistengti. Tai, kas paprasta visada yra efektyviausia!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

  1. Atgalinis pranešimas: ICONS | MARTINA

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *