NYX cosmetics store opening party

Visą savaitę nieko aplink negirdėti, tik šnabždesiai, pasidalinimai ir paplepėjimai apie pirmąją NYX kosmetikos parduotuvę Lietuvoje! Praeitą šeštadienį ji duris atvėrė prekybos centre Panorama. Kosmetikos maniakės, grožio tinklaraštininkės ir profesionalūs vizažistai turėjo galimybę išbandyti bei įsigyti NYX kosmetikos dar penktadienio vakare, slaptame atidarymo vakarėlyje.

img_9656

nyx-16

nyx-89

nyx-2

14456654_10207294344578034_2135739650_o

Sausakimša erdvė išdavė, jog kosmetika mūsų šalyje tikrai turės savo klientūrą – merginos zujo aplink stendus, tepėsi lūpas pačiomis įvairiausiomis spalvomis, konsultavosi su makiažą vietoje atliekančiais vizažistais ir smaginosi muzikos bei kokteilių draugijoje. Kiekviena ant „WALL OF FAME“ sienelės lūpdažius rašė savo instagram’ą, tad vakarėlis priminė geriausių draugių susibūrimą labiau, nei kosmetikos parduotuvės atidarymą.

nyx-34

nyx-48

NYX kosmetika, atkeliavusi iš Los Andželo, pasižymi ryškiomis spalvomis netikėtoms veido vietoms – žydras lūpų blizgis buvo vakaro pažiba. Tokia spalva apsidabinti nedrįsčiau net per Helovyną, tačiau jeigu yra pasiūla, vadinasi paklausa tikrai gausi, o tuo įsitikinau pačiame vakarėlyje – merginos kaip pamišusios dažėsi šia spalva! Jeigu kažkada ieškosite drąsių, netradicinių spalvų ne tik lūpoms, bet ir akių vokams – nepraeikite pro NYX parduotuvę! Na, o aš lig šiol esu išbandžiusi tik antakių šešėlius – naudoju juos jau keletą metų ir esu labai patenkinta. Tikiuosi, visa likusi produkcija tokia pat kokybiška! Norinčioms išbandyti, siūlau užsukti į mano Facebook puslapį, kuriame rasite konkursą – sudalyvaukite ir laimėkite NYX antakių pieštuką, maskuoklį bei kosmetinę! Konkurso nuoroda čia.

nyx-33

nyx-85

nyx-50

Ir mano įvaizdis atidarymo vakarėliui – nors kosmetika nėra mano stiprioji vieta, o makiažą mieliau leidžiu daryti kažkam kitam, šįkart pasistengiau pati!

img_9643

img_9647
apykaklė TALLY WEIJL | marškiniai WEEKEND MAXMARA | sijonas ZARA

Nuotraukos organizatorių, Absentta Gorelova blog, asmeninės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *