PANDORA AW 2016 collection

Kai po dviejų intensyvių darbo savaičių, mergvakario ir vestuvių ateina laisvas savaitgalis – nežinai, kurio darbo imtis pirmiausia. Viskas taip „užsistovėjo“: renginių, kuriuos reikia parašyti, naujų kolekcijų, neišbandytų produktų. Tad šeštadienio popietę, kramsnodama marinuotus aštuonkojų gabalėlius, noriu papasakoti apie mane jau labai seniai pakerėjusius PANDORA papuošalus ir naujausią kolekciją.

img_8972

R E N G I N Y S 

Visų pirma – šiais metais sukanka penkeri metai nuo tada, kai Lietuvoje atsidarė pirmoji Baltijos šalyse PANDORA parduotuvė. Būtent prekybos centre PANORAMA, kuriame prieš porą savaičių vyko rudens-žiemos kolekcijos pristatymas, kuris neprilygo jokiam kitam. Atstovė iš Latvijos papasakojo mums apie tai, jog Pandora, lygiai kaip ir Zara ar H&M per metus pristato bent 7 kolekcijas – rudens, žiemos, pavasario, vasaros, essence, kalėdinė, Motinos dienos ir keletas kitų.

img_8981

Taip pat svečiai gavo užduotį: buvo pristatyta dešimt šiųmetinių mados tendencijų, kuriomis vadovaudamiesi dizaineriai kūrė naują Pandora kolekciją. Svečiai turėjo pasirinkti vieną iš tendencijų ir pagal ją sukurti apyrankę ar papuošalų rinkinuką.

dscf2122

dscf2111

Lengva tam tikrus tendencijų aspektus pritaikyti rūbuose – nėriniai, raukinukai, Viktorijos laikų atspindys, disco elementai ir t.t., tačiau kaip tai padaryti papuošaluose ir karoliukuose? Užduotis buvo tiek pat sudėtinga, kiek ir įdomi. Pasirinkau renesanso/brokato temą ir ieškojau karališkų, ryškios faktūros karoliukų, smaragdo spalvos ir karūnų. Štai koks buvo galutinis rezultatas.

img_8997

 

Vėliau sužinojome, jog savo susikurtą rinkinuką gauname dovanų! Tai buvo beprotiškai maloni staigmena! Deja, mano pasirinktos apyrankės dydis neatitiko mano riešo ir teko rinkti apyrankę iš naujo, tačiau dovana – įspūdinga, o karoliukai primena, jog svajoti verta, nes svajonės išsipildo!

img_9003

K O L E K C I J A

Trumpai apie naująją kolekciją ir inspiracijas.

Rudens kolekciją įkvėpė vintažas bei lašeliai, kurie skirtingoje šviesoje gali keisti spalvas. Taip kolekcijoje atsirado pirmieji mozaikiniai perlų karoliukai, deja, tik essence kolekcijoje. Lašelių inspiracija atsispindi perlo detalėse, o vintažas – smulkiuose kristaluose, kurie sudaro įvairias papuošalų formas.

pan_pr_au16_essence_02_rgb

au16_essence_droplets_01_cropped_rgb

Žiemos kolekcijos įkvėpimas stulbinantis – tai šerkšnas! Šeršno papuošalai – tikra žiemos aksesuarų svajonė. Kaip visuomet, kolekcija papildyta įvairiais kalėdiniais karoliukais, taip pat ir nesenstančia, tačiau modernių geometrinių formų elegancija. Papuošalai sukurti tam, kad palengvintų dovanų paieškas, nes visi lig vieno idealiai tinka dovanoms.

pan_pr_chr16_frost_01_rgb

pan_pr_chr16_sentiments_01_rgb

pan_pr_chr16_timeless_02_rgb

chr16_frost_02_v2_cropped_rgb

pan_pr_chr16_sps_frost_01

Šiemet pristatyta ir visiškai nauja ROSE kolekcija, tai papuošalai iš cirkonio: klasikos dvelksmas, žaismingi kaspinėliai, dviejų spalvų papuošalai.

pan_pr_au16_pandorarose_bows_02_rgb

au16_pandorarose_09_v2_cropped_rgb

Rudens kolekciją įsigyti galite jau dabar, bet kurioje PANDORA parduotuvėje arba internetu, o naujoji žiemos kolekcija prekyboje pasirodys lapkričio 3 dieną!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *