Spring freshness

Sveiki visi, kurie skaitydavo mano tinklaraštį anksčiau ir kurie tik dabar užsukote į šį jaukų kampelį!

Po ilgų dvejonių, kelių mėnesių svarstymo, ir prieš skaičiavimų pagaliau sukūriau oficialų tinklaraštį MARTINA! Atsisakiusi savo gilių apmąstymų ir atsitiktinai užplūdusių minčių dėstymo tinklaraštyje, bandysiu kurti stilingą, informatyvią, kupiną geros nuotaikos internetinę svetainę ne tik savo draugams, bet ir nepažįstamiems, su kuriais tikiuosi susidraugauti.

Sunku buvo apibrėžti, kas bus aprašoma tinklaraštyje, bijojau įsipareigoti ir nepateisinti skaitytojų lūkesčių, tačiau pradžiai galiu užtikrinti, jog čia vyraus stiliaus, grožio ir kitos moterims aktualios temos. Kasdienis pildymas, per prievartą parašyti straipsniai tikrai negaišins jūsų laiko, nes kiekvienas įrašas bus gerai apgalvotas, nuosekliai išdėstytas ir vizualiai išpildytas. Kol kas įrašų nedaug, tačiau vis aiškiau suvokiau – svarbu kokybe, ne kiekybė!

Sužinoti apie naujausius tinklaraščio įrašus galite Facebook paskyroje Martina bei kitose dešiniajame tinklarašio šone esančiose socialinėse paskyrose. Jeigu jums aktualu, maloniai kviečiu užsukti!

V&V boutique fotosesija low© Robertas Pledas
Dizaineris: V&V Boutique – Pavasaris 2014

Dalinkitės meile!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter