PRETTY to see, HARD to catch

Šie žodžiai puikiai atspindi ne tik MAX&Co. rudens kolekciją su nuostabiais vabaliukais dekoruotu žakardu, tačiau lygiai taip pat tinka ir stilingai, nepriklausomai miestietei apibūdinti – gražu pažiūrėti, sunku sugauti. Todėl ir įamžinti šį spalvingą derinį nusprendėme tarp miesto simbolių – stiklinių pastatų.

Kaip klasikos mylėtojai, man sunku suvokti save moderniame mieste, moderniai besirengiančią ir moderniai galvojančią. Klasikinių derinių sąraše turiu begales „saugių“ įvaizdžių, su kuriais moterys niekada neprašauna, tačiau dėl šiuolaikinių derinių visuomet abejoju… Mane žavi, kaip italės sugeba miksuoti audinius, ilgius, spalvas ir išlikti stilingomis, ryškiomis ir visuomet pastebimomis! Nors gerai įsižiūrėjus – jos nevilki jokių ypatingų konstrukcijų, jokių ypatingų detalių… Tiesiog intuityviai suderina nesuderinamus drabužius.

Pasidalinsiu su jumis savo šiuolaikinio (itališku vadinti galbūt per anksti, tačiau man jis panašus į tokį, kokį galėčiau vilkėti Milano madų savaitėje) derinio paslaptimi, kurią visi žino, tik pamiršta panaudoti: imu ryškų paltuką (spalvotą, blizgų, dekoruotą raštais arba masyviomis detalėmis), stengdamasi išlaikyti balansą prie jo  renkuosi kasdieniškesnią „apačią“ (dažniausiai džinsus), topui ieškau kažko, traukiančio akį (marškinėlius su užrašu, palaidinukę su detalėmis – dažniausiai baltą) ir priderinu įvaizdį užbaigiančius ryškius aksesuarus (skrybėlė, pirštinės, delninukė, skarelė). Pažadu, niekada gyvenime neprašausite pasirinkusios būtent tokią derinimo „formulę“.

Galiu jums palengvinti šį „darbą“ – MAX&Co. parduotuvėse rasite visus gero įvaizdžio „recepto“ ingridientus: ryškūs paltai – šio ženklo arkliukas, džinsų patogumui nėra lygių, marškinėlių, traukiančių akį, šį sezoną apstu, o aksesuarai visuomet yra tai, kuo MAX&Co. parduotuvės mane vylioja užsukti ir ištuštinti piniginę… Ar matote, kaip puikiai šis derinys tinka prie miesto, kuriame architektūra – meno kūriniai? Coco Chanel teigė: „Mada yra architektūra: visa esmė – proporcijos„, pritariu jai visu 100%!

Paltas MAX&Co. | marškinėliai MAX&Co. | džinsai MAX&Co. | skrybėlė MAX&Co. | pirštinės MAX&Co. | delninukė MAX&Co.

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *