PROJEKTAS: oda vs. acne • III

Ilgą laiką nerašiau, nes vieną savaitę „atsitiko“ moteriškos dienos ir natūralu, jog hormonai iššaukė dar daugiau spuogelių. Turbūt visas moteris prieš/per menstruacijas kankina ne tik nemalonūs skausmai, bet ir įvairūs „sujautrėjimai“. Tačiau, vis tiek pasidalinsiu nuotraukomis, kaip veidas atrodė prieš jas ir po jų.

PRIEŠ
PO

Pradėjusi naudoti ODA kosmetiką, tikrai nesitikėjau stebuklo. Jo ir nėra, nenustebinsiu. Tačiau kasdien dukart naudojant produktus, po truputį suprantu, kas ir kaip veikia. Būtent todėl nustojau naudoti kremuką, skirtą tepti tiesiai ant spuogelių, nes jis labai smarkiai „išgrauždavo“ ne tik spuogelį, bet ir odą aplink ir aš porą savaičių nešiodavau šašiuką, o kai pastarasis „nuskrisdavo“, dar savaitę trukdavo išgydyti likusį randą…

Praėjus mėnesiui po pirmojo veido valymo, vėl apsilankiau pas savo kosmetologę Sandrą. Jos nuomone, mano oda švaresnė, nei buvo prieš pirmąjį rūgštinį veido valymą, tačiau antro tokio pat valymo – reikia. Ji maloniai perspėjo, jog po antrojo valymo, veidas gali atrodyti „baisiau“ ir gyti ilgiau. Pagalvojau, kad Sandra mane tik bando nuteikti blogiausiam, kad aš nesitikėčiau, jog po mėnesio būsiu pasveikusi nuo acne’s. Deja, ji nejuokavo… Priežastis, kodėl pastaruoju metu nerašiau apie veido būklę – nes ji super prasta! Po procedūros praėjus savaitei man pradėjo dygti nauji, skaudūs ir niekaip neužmaskuojami spuogai! Negana to – prasidėjo ir renginiai. Patys suprantat – pradėjau vėl naudoti lokacinį kremuką. Ir pasaka vėl iš naujo – vėl žaizdelės, vėl randeliai. Nuotraukoje pamatysite vaizdą, kaip be makiažo atrodau būtent šiandien. Guodžia tik tai, jog neatsiranda naujų spuogelių ir tai TIKRAI geresnis vaizdas, negu buvo prieš savaitę. Neišsigaskite… Ir dar, aš čia ką tik atsibudusi, ir ką tik po dušo, dėl to labai užtinusi :))) Žemiau nuotrauka su makiažu ir jau tikrai pabudus!

Turiu rimtų problemų su žarnynu, o tai glaudžiai susiję su acne, tačiau aš nemoku gydyti visko vienu metu. Dar ir dėl to nepuolu keisti kosmetikos priemonių ar gydymosi metodų. Žinau, privalau pradėti rūpintis ir žarnynu, bet tam reikia daugiau valios, nei aš turiu…

Apie dekoratyvinę kosmetiką: praeitame įraše minėjau, jog eksperimentuoju su veido paruošimu dekoratyvinei kosmetikai, nes po rytinio ODA kosmetikos ritualo, mano oda pasidaro rieboka ir makiažas laikosi labai trumpai. Šį mėnesį pradėjau naudoti SLA makiažo bazę. Kol kas vis tiek neatrodo, kad kosmetika norėtų pasilikti ant veido visą dieną. Gal vertėtų keisti dekoratyvinę kosmetiką?.. Turite pasiūlymų dėl pudros? Šiuo metu naudoju MAC Studio Fix, prieš pradedant gydymą turėjau 0 nusiskudimų, ji man išlaikydavo visą dieną, tačiau dabar – nuteka per pusdienį ir net nepasidengia ant odos (ypač nosies srityje), automatiškai naudoju daug daugiau kompaktinės pudros ir tuomet jau atrodau kaip pasiruošusi fotosesijai… Vasarai norėtųsi kažko daug lengvesnio, bet taip pat gerai maskuojančio spuogelius. Labai lauksiu pasiūlymų čia ar Facebook paskyroje!

Beje, rekordas, per pastarąjį mėnesį išspaudžiau turbūt tik 10 spuogelių! Nors veidą liesti mažiau sekasi ne taip gerai, kaip nespaudyti spuogų, bet darau ką galiu! Tiesiog myliu jį liesti… O mano „pykčio“ raukšlelė jau sumažėjusi, tačiau saulėtos dienos vėl ją kompromituoja!

Ačiū, kad skaitote ir dalinatės savo patirtimi kovojant prieš acne! Merginos, jūs ne vienos!

P.S.: NUOTRAUKOS NERETUŠUOTOS IR BE FILTRŲ AR BEAUTY EFEKTŲ!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *