PROJEKTAS: oda vs. acne • II

Pirmiausia, prisipažįstu – norėjau parašyti daug anksčiau šią savaitę, tikrai norėjau daryti kassavaitinį įrašą apie odos būklę, kad gydymas vyktų sistemingai, bet savaitė buvo daugiau nei busy ir crazy, todėl tik penktadienio vakarą, kai gerai padribsojau ant sofos, jaučiuosi pilnai pasiruošusi „raportuoti“, kaip man sekasi kovoti su acne!

Per savaitę pasikeitė tikrai labai daug dalykų, labiausiai mano įpročiai prie veidrodžio. Mano kosmetologė Sandra man iškėlė vieną pagrindinių tikslų – kuo mažiau liesti veidą ir spaudyti spuogelius. Buvo beprotiškai sunku atprasti kas vakarą, nusivalius makiažą, imti „nagrinėti“ kiekvieną veido iškilimą, kiekvieną baltą dėmelę, svarstyti „jau išspausiu ar teks drąskyti iki kraujo?„, tiesiog išsikrauti ant veido. Tapau tikra šaunuole: per dvi savaites iš viso išspaudžiau max 10 spuogų, kai anksčiau tiek išspausdavau per 5 minutes! Man tai didžiulis pasiekimas!

Antrasis tikslas – suderinti kremą su pudra, naudoti tokius produktus, kurie išlaikytų makiažą visą dieną. Pirmasias dienas pudrą užtepti buvo ypatingai sunku. Naudoju teptuką, todėl pudra pasidengdavo ruoželiais. Teko prisiminti seną gerą draugą BEAUTY BLENDER’į. Nors makiažas neišlaiko taip tobulai ir ilgai, kaip išlaikydavo prieš man paskirtų produktų naudojimą, bet besitaisanti odos būklė leidžia kai ką paaukoti.

Trečiasis tikslas – priemonių pritaikymas odai. Mano kosmetologė man paskyrė visiems jau puikiai žinomą, daugelio naudojamą ir itin populiarią lietuvišką ODA kosmetiką. Neslėpsiu, norėjau ją išbandyti ir kosmetologę dalinai pasirinkau dėl šios kosmetikos naudojimo. Naudoju SESDERMA sebum liposominį valiklį kartą ryte ir dukart vakare (prieš ir po prausiklio). Jis puikiai nuvalo visus odos nešvarumus, ne tik kosmetiką. Valau juo tol, kol vatos diskelis būna baltas (tai būna koks trečias vatos diskelis…) Po jo čiumpu ODA aktyvų prausiklį su glikolio rūgštimi (7%) ir kokią minutę masažuoju sausą veido odą, kaklo bei dekolte sritis. Iš pradžių šiek tiek graužė, tačiau ilgainiui pripratau ir graužimas ėmė prilygti gijimui. Nuplovusi prausiklį vėsiu vandeniu, nusausinu veidą servetėle. DAR VIENA NAUJOVĖ – servetėlės vietoj rankšluosčio! Ant švarios odos užtepu ODA regeneruojamojo kremo nuo spuogų. Taip pat su rūgštimi, tad vėlgi šiek tiek graužia. O reikiamybei esant – lokacinį ODA kremą, kurį tepu tiesiai ant spuogelių, su ichtiolu.

Pastarojo, beje, pirmąją savaitę taip smarkiai padauginau, jog atsirado didokos žaizdelės (matomos nuotraukoje žemiau). Antrąją savaitę jo nebetepiau netgi ant naujai iškilusių spuogelių – oda pašviesėjo, esamos žaizdelės ėmė nykti. Baigiantis antrai gydymo savaitei, oda atrodo žymiai gražesnė (nei įkeltoje nuotraukoje, kuri daryta pirmąją savaitę). Nuotrauka daryta vakare, be makiažo ir po ilgos darbo dienos, dėl to padidėja „tragizmo“.

Čia nuotrauka su makiažu, daryta po savaitės gydymo. Veidui padengti naudoju NYX full coverage maskuoklį, MAC studio fix fluidą SPF 15, MAC studio fix kompaktinę pudrą, NOUBA veido kontūravimo paletę, NYX blush’ą. Puikiai maskuoja visus spuogelius!

Su savo kosmetologe Sandra tariuosi NUOLATOS. Rašau jai, kaip atrodo oda, kiekvieną pastebėjimą ir klausimą. Džiaugiuosi, kad keletas iš jūsų privačiai su manimi pasidalinote savo odos progresu gydant ją nuo acnes!

Kitas įrašas – po trečios savaitės gydymo!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *