PROJEKTAS: oda vs. acne • Kuo maskuoti?

Pamenate, kaip pastarąjį kartą dalinausi savo acne’s nuotraukomis? Tomis kraupiausiomis… Ir kaip sunku man buvo užmaskuoti spuogelius? Po to įrašo net mano mieloji kosmetologė Sandra, pamanė, kad nuleisiu rankas ir nebegydysiu savo veido odos.

Kiekviena esam šiek tiek nekantruolė, sakoma, kad mūsų karta yra „čia ir dabar“ karta, kuriai reikia kuo greitesnių rezultatų, kuri nemėgsta laukti, kuri neturi valios užbaigti darbus… Tačiau su acne gyvenau pakankamai ilgai, kad išgyvenčiau dar ir sveikimo etapą! Nesiskundžiu naudojama kosmetika, nors ji ir neduoda blitz rezultatų, bet oda skaistėja ir švelnėja, o spuogelius keičia randeliai.

Kad laukimas neprailgų, aš pradėjau ieškoti ne kitų kremų, o maskavimo priemonių! Puikiai žinau, jog kuo mažiau pudra užkemša poras, tuo geriau oda kvėpuoja, tačiau dirbant mano darbą ir vaikštant į 3-4 renginius per savaitę – nori nenori tenka susprogdinti „natūralumo“ burbulą, nes nei viena acnę turinti mergina neatrodo žaviai be makiažo. Kurį laiką ieškojau tinkamo maskuoklio ar itin maskuojančios pudros ir priminiau CLINIQUE beyond perfection makiažo pagrindą+ maskuoklį, kurį įsigyti galite čia! Buvau parsivežusi jį iš Romos, tačiau komandiruotės metu jis dužo į viešbučio vonios kambario grindis… Dabar šią pudrą atradau LOVERTE.com el. parduotuvėje! Nežinau, kodėl anksčiau neprisiminiau šio stebuklo, kuris trimis prililetimais užmaskuoja randelius paraudimus, spuogus ir netgi pajuodusius paakius. Įrodymas nuotraukose: makiažai daryti su CLINIQUE makiažo pagrindu ir be jokio filtro. Kiek spuogų matote? Aha, ir aš tiek pat!

Pirmos dienos naudojant CLINIQUE maskuoklį

Be to, kad CLINIQUE yra dviguba nauda: galima naudoti ir vien kaip maskuoklį, ir kartu kaip makiažo pagrindą, yra dar vienas geras dalykas – nenubėga per visos dienos darbus, net akinių „slankiojimo“ vietoje. Man jis kaip antra oda… Žinoma, gydantis acne, vakare makiažą BŪTINA gerai nuvalyti, pervalyti ir dar kartą nuvalyti, tik primenu.

Nors nesu vizažistė, bet su CLINIQUE kažkaip ja net nereikia būti… Ypač, kai veidas su makiažo sluoksniu atrodo švarus ir nesimato ryškių pudros pėdsakų. Dėl visų priemonių konsultuojuosi su kosmetologė, tad puikiai žinau, visus šio produkto pliusus ir minusus. Drąsiai rekomenduoju tiek visoms savo „acne’s likimo sesėms“, tiek merginoms, ieškančioms  T O B U L O  maskuoklio!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Labas vakaras,

    Ar yra galimybė kur nors išbandyti šį produktą? Nežinau, kuris atspalvis man tiktų.. Ir ar jis tinka riebiai odai? Labai ačiū už atsakymus, gražaus vakaro!

    Pagarbiai,
    Asta

    1. Laba diena, Asta, mano oda vietomis taip pat riebi ir ši priemonė puikiai tinka! Užsisakykite tokios spalvos, kokią paprastai naudojate kreminę pudrą :)

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *