R E D dress

Su šia raudona suknele mane suvedė ne kas kitas, o likimas! Ji atrodo tokia nuodėminga, seksuali ir ryški, jog spintoje kaba išdidi ir kur kas toliau nuo kitų, paprastų suknelių, ir lyg Malena žiūri ne į kitus, o tik į save… Aš pagaliau ją turiu!

Jau kurį laiką esu pavargusi nuo trumpų suknelių, kurios ir pabodo, ir pasidarė nebepatogios. Kaskart eidama į parduotuves ir ieškodama suknelės ar sijono, žvalgausi midi ilgio, deja, Lietuvoje toks ilgis nėra itin populiarus – arba mini, arba maksi.

Taip pat jau senokai troškau ne pastelinės, o ryškios, įsimintinos suknelės spalvos ir, žinoma, madingo audinio, o vienas tokių šį sezoną – gipiūras. Galvoje turėjau tobulą suknelės modelį, glamūrinį, šiek tiek primenantį Dolce&Gabbana stilių, tačiau tokios niekur neradau. Vieną dieną netikėtai pamačiau DECOLTE butiko nuotrauką su idealiai mintis atitinkančia suknele! Tad štai – vestuvėse buvau ryški ir glamūriška. Be to, suknelę galima nešioti ir kaip tuniką priderinus prie aptemptų mėlynų džinsų arba odinių tamprių/kelnių.

IMG_7903
Suknelė IMPERIAL, dirželis H&M, bateliai LA CONTE

IMG_7916

Prie įvaizdžio priderinau ryškias lūpas ir kontūravimą, tačiau ne tokį ryškų akių makiažą bei netvarkingus palaidus plaukus. Mano makiažu rūpinosi kruopščioji Aliona iš Lithuanian Beauty Blog. Bateliai ir rankinė prie šios suknelės nublanksta, tad rinkausi klasikinį, pabodusį, tačiau užtikrintai saugų juodos ir raudonos derinį.

IMG_7897
Makiažas Alionos iš Lithuanian Beauty Blog

Niekada nebijokite būti ryškios ir pastebimos!

IMG_7941

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *