R.E.D

Ar turite rūbų, kurių beveik niekada nesirengiate ir po daugelio metų, prisiminę tą trečiąją spintą namie, pamatote tuos užmirštuolius? Pastaruoju metu aš atrandu vis daugiau derinių iš drabužių, kuriuos įsigijau neseniai ir tų, kuriuos spėjau nurašyti.

Toks šiuo metu yra raudonas puspaltis-švarkas, kurį turiu jau daugiau nei aštuonerius metus ir nebuvau nei karto apsirengusi. O juk toks rūbas dera prie bet ko – džinsų, klasikinių kelnių, plačių kelnių, odinių tamprių, suknelių… Iš naujo atradau jį dar Vyrų mados savaitės atidarymo vakarą, kai nusprendžiau pateikti itin moterišką įvaizdį su vyriškumo prieskoniu. Juo tapo kaklaraištis, kurio, deja, nesimatė… Tačiau raudonas puspaltis sužaidė kaip itin ryški detalė, o jaustis stipria ir išsiskiriančia moterimi norisi kiekvienai.

Vyrų mados savaitė, nuotr. Vinco Alesiaus
Vyrų mados savaitė, nuotr. Vinco Alesiaus

Mados infekcijos pirmajai dienai be konkurentų rinkausi labiau klasikinį – raudonų kelnių ir raudono švarko – ansamblį, norėdama išreikšti didžiulę meilę monochrominių derinių tendencijai. Derinau tuos pačius aksesuarus, tačiau kelnės atskleidžia visiškai kitokias puspalčio savybes.

IMG_1811 (1)

IMG_1842 (1)
Mados infekcija, nuotr. Oh so boheme

Manau, jog savo pavasario rūbą jau turiu ir derinsiu jį su kuo tik įmanoma!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *