Red carpet of the Oscar’s 2014

Vienas laukiamiausių pasaulio renginių – Oskarų apdovanojimų ceremonija. Vieni jos laukia dėl to, kad išsiaiškintų, kas geriausias aktorius, geriausias filmas, geriausias garso takelis, geriausias … O aš laukiu dėl to, kad paganyčiau akis į iiiilgas ir laaaabai prabangias sunkeles, kurias aktorės demonstruoja ant raudonojo kilimo, kitaip vadinamu Oskarų ceremonijos podiumu.

Šiais metais dėl laimėtojų visiškai nesiginčiju, nors gaila, kad Leonardo DiCaprio ir vėl liko be apdovanojimo, taip pat ir Amerikietiška afera… Tačiau Oskarai – rimta ceremonija, todėl džiaugiuosi dėl Gravitacijos laimėjimų bei Cate Blanchett triumfo – ji apskritai viena iš geriausių šių laikų aktorių. Ir ne tik. Ji turi dar ir puikų stiliaus pojūtį!

Asmeniškai man, nepriekaištingiausiai iš visų damų, ant raudonojo kilimo šiais metais atrodė Sandra Bullock su Alexander McQueen tamsiai mėlyna suknele. Ypatinga detalė Sandros išvaizdoje – vieną petį dengiantys plaukai, kurie lyg suknelės „įžanga“… Mažai aksesuarų, neryškus makiažas – tobuli pagalbininkai atskleidžiant McQueen’o mados namų genialumą.

Sandra Bullock - Alexander Mcqueen Steve Granitz

Antroji vieta skirta visiškai kitokiai, tačiau taip pat įstabiai suknelei, kurią vilkėjo jau minėtoji Oskaro laimėtoja Cate Blanchett. Jos pasirinktos Armani suknelės ypatybė – idealiai blyškiai Cate’s odai deranti viršutinė suknelės dalis, kuri pereina į blizgiomis detalėmis puoštą šifoną. Mano manymu, ši suknelė puikiai dera aktorei – tikras šviesos spildulys rytinio raudono dangaus fone.

Cate Blanchet - Armani Steve Granitz

Ir trečioji prizinė vieta raudonojo podiumo apdovanojimuose atitenka ispanų kilmės aktorei, vienai iš gražiausių pasaulio moterų – Penélopei Cruz, pasipuošusiai Giambattista Valli pieno spalvos suknele. Pats suknelės modelis gal ir nėra kažkuo ypatingas, tačiau mane šįkart pakerėjo aktorės lengvai šokoladinė odos spalva tobulai deranti su pieno atspalvio šifonu. Kuklus ir paprastas juodas dirželis žaviai papildė įvaizdį. Ir vėlgi – mažai aksesuarų bei detalių puikiai pabrėžė suknelės lengvumą bei moteriškumą.

Penélope Cruz - Giambattista Valli Jason Merritt

Negaliu paneigti, jog ir kitos aktorės atrodė gražiai, tačiau vienų suknelėms truputėlį trūko Oskarų „efekto“, kaip pavyzdžiui, Jennifer Lawrence (Dior) bei Amy Adams (Gucci). Abi jos atrodė tikrai tvakinga ir elegantiškai, tačiau pasigedau to nepriekaištingo ir apskaičiuoto puošnumo.

Amy Adams - Gucci Robyn Beck

Jennifer Lawrence

Taip pat ir Naomi Watts Calvin Klein‘o suknelė atrodo tikrai nuostabi, tačiau bendas įvaizdis neįtikina manęs. Balta dailiai išpuošta suknelė, raudos lūpos ir blizgi delninukė, viskas atrodo savo vietose. Tik kažko man dar trūksta…

Naomi Watts - Calvin Klein Steve Granitz

„Veidrodine mergaite“ ceremonijoje vadinama Anne Hathaway „sublizgėjo“ tikrąja šio žodžio prasme. Gucci nusprendė apakinti ne tik visus susirinkusius į ceremoniją, bet ir fotografus, be perstojo spiginančius iš objektyvų. Rašiau, jog Oskaruose reikia žibėti, bet ar tiek?…

Anne Hathaway - Gucci Steve Granitz

Na, o pabaigai pasilikau minštojo raudono podiumo veteranes – Meryl Streep bei Glenn Close. Pastarąją visuomet prisiminsiu kaip piktą dalmatinų skriaudėją Kruelą, kuri lygiai taip pat turėjo ypatingą pojūtį madai. Glenn pasirinko Zac Posen suknelę bei derantį švarkelį. Atrodo išties elegantiškai, pagal aktorės amžių pasirinktas stilius. Rafinuotas bei išlaikytas. Ypač man patinka nuo kelių platėjantis sijonas bei pati sunelės medžiaga (dar neišsiaiškinau, kokia… bet išsiaiškinsiu). Meryl Streep – kieta moteris, kuriai, rodos, laikas sustojęs – ji visuomet tokia pat jaunatviška ir tuo pat metu rimta. Pasirinkusi Lanvin monochronišką derinį aktorė visiškai neprašovė. Galbūt stilius atrodo šiek tiek per paprastas Oskarų ceremonijai, tačiau mane žavi medžiagų lengvumas ir apnuoginto peties efektas.

Glenn CloseMeryl Streep

Negražu kritikuoti, kai pati nesu nei stilistė, nei mados kritikė, nei apskritai dalyvavusi tokiame didžiuliame šou, tačiau pačia nestilingiausia išvaizda nominuoju Pharrell Williams bei jo žmoną Helen Lasichanh. Arba aš kažko nesuprantu, arba jie kažko nesupranta. Bet aš į Oskarus taip atrodydama nežengčiau. Juolab, apžiūrėjus Pharrell’o bendrą išvaizdą ir jau beveik susitaikius su šortais, kilo klausimas: jis bent jau su kojinėmis? Tokie eksperimentai ne man.

Pharrell Williams, Helen Lasichanh

Menka paslapis, dažnai ir pati pasvajoju, kaip aš atrodyčiau ant raudonojo kilimo? Visada žinojau, jog rinkčiausi Oscar de la Renta suknelę (be išimčių…), peržvelgus visas jo kolekcijas, turbūt rinkčiausi 2013-ųjų pavasario/vasaros kolekcijos suknelę, nes ji idealiai atspindi Oscar de la Renta braižą (blizgučiai ir atidengtos pėdos), be to „ombre“ efektas leidžia išsiskirti.

spring 2013 1

Priderinčiau Christian Louboutin basutes …

christianlouboutin-gwynitta-1140436_CN1H_1_1200x1200

Ir jau visiškai prisisvajojusi, įsisegčiau Cartier deimantinius auskarus.

HP800427_0_cartier_earrings

O kokią suknelę Oskarų ceremonijoje vilkėtumėte jūs?

Nuotraukos: Jason Merritt, Robyn Beck, Steve Granitz, Jordan Strauss, www.oscardelarenta.com, www.christianlouboutin.com, www.cartier.com

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter