Rožinė svajonė

Niekad nesijaučiau tokia patenkinta, rašydama apie tai, kiek kainuoja drabužiai. Pastaruoju metu girdžiu nemažai komplimentų dėl to, kaip atrodau ir PAGALIAU supratau, kad nebūtina vilkėti Chanel, kad būtum stilinga, nebūtina nešioti Gucci tapkutes, kad būtum stilinga, nebūtina rankoje spausti Dior rankinę, kad būtum stilinga. Žinoma, visi mano išvardinti mados namai yra to die for ir meluočiau, sakydama, kad nesvajoju turėti jų drabužių, tačiau nieko nėra stilingiau, nei rengtis pagal savo kišenę.

Nežinau, ar daugelis iš jūsų žino, kiek iš tiesų kainuoja tikras Burberry trench’as, kiek algų reiktų pakloti už jau minėtą Dior arba Louis Vuitton rankinę, kiek skaičiukų sudaro Christian Louboutin raudonu padu dengti aukštakulniai? Ir kalbu ne apie „perpardavinėtojus“ ar second-hand‘ą (beje, aš nieko prieš jį neturiu, bet pripažinkim, kad Lietuvoje rastum brand’inius drabužius, turi turėti LABAI daug laiko). Kai peržvelgsite kainas, imsite kitaip žiūrėti į kas antrą merginą su vaizdingais logotipais ant savo drabužių. Kol šalia neturėjau tokio protingo vyro, man nesvarbu buvo „padielka“ ar ne, svarbu – brand’o pavadinimas, nuplagijuota forma, raštas… Tačiau jis man įkalė į galvą, kad turi atrodyti pagal savo išgales. Puikiausias pavyzdys: jeigu moteris puošiasi brand’iniais rūbais, ji yra turtinga, vadinasi, jos automobilis turi būti prabangus, jos namas turi būti prabangus, galų gale jos darbas turi būti prestižinis, na, arba bent jau vyras turtuolis. Todėl dabar, pamačiusi LV rankinę pas moterį, žvilgteliu į batus – dažniausiai vaizdas nuvilia. Galėčiau plėtoti šitą temą be pabaigos, bet esmę, manau, supratote. Visada paklauskite savęs: „Ką aš noriu savo rūbais parodyti: kad aš turtinga ir galiu įpirkti brangius drabužius, ar kad aš stilinga su brangiais drabužiais?

Nes yra didelis skirtumas, tarp būti stilingai vilkint brangius drabužius ir tiesiog vilkėti brangius drabužius. Auksinė taisyklė: stiliaus NENUSIPIRKSI! Ir su brand’iniais rūbais kai kurios atrodo, blogiau, nei su pirktais už kelis eurus. Žinoma, kokybė, kurią gauni vilkėdamas prabangių prekinių ženklų drabužius – net nekvestionuojama, tačiau ir kokybę reikia rinktis pagal savo pragyvenimo lygį. Skamba „ubagiškai„, bet tiesa ta, kad bent jau aš rašau paprastai moteriai, kuri nori būti stilinga su tuo, už ką nereiks mokėti dviejų algų. Jeigu kažkas GALI įpirkti – aš džiaugiuosi ir džiaugiuosi tuo, kad turtingos moterys mane seka! Kitas dalykas – turtingi ir prabangiai apsiperkantys žmonės NIEKADA nesigirs apie savo piniginės storį ir drabužių etiketes, čia ateičiai, jei praturtėtume :)))

Grįžtant prie pagrindinės temos – šis, nuotraukose pateiktas įvaizdis, sulaukė nemažai komplimentų. Ir aš čia tikrai nesigiriu. Vis dar nesugebu normaliai priimti pagyrimų dėl išvaizdos, todėl tik linksiu galva ir visuomet susijaudinusi pradedu pasakoti, kur įsigijau drabužius. Tai toks lyg ir „įrodymas“ kitiems, kad jei jau atrodau gražiai, tai noriu informuoti, jog tam neišleidau daugybės pinigų. Tiesa, kad mano spintą sudaro daugiau „renginiams“ skirti drabužiai ir laisvalaikiu bei darbe susiduriu su problemėlėmis – neturiu paprastų drabužių, kuriuos negaila būtų sugadinti. Turiu daug nebrangių, tačiau pakankamai puošnių! Beje, man puošnumas – klasikiniai deriniai, tad mūsų nuomonės čia gali nesutapti. Dažniausiai apsipirkinėju Zaroje, vis dažniau H&M ir Massimo Dutti pavilioja su išpardavimais, tačiau neperku basic’ų, perku ką nors patraukiančio akį. Ir net kai tai išpardavimas – patikėkite, kiek daug stilingų dalykų žmonės neperka… Tad atsakykite sau į klausimą: ar esate mados, ar stiliaus auka? Nes man mada – toks laikinas „laimikis“, o stilius – neblėstantis ir kolekcionuojamas. Manau, kad turiu teisę vadinti save stilinga, nes esu atradusi savo skonio drabužius ir daug lengviau laviruoti tarp „pigių“ parduotuvių, kai žinau, ko ieškau ir kas man tinka. Neatrodau „įdomiai“ ar „išskirtinai“, bet tokius tikslus turėjau paauglystėje, tad jau išaugau. Nuoseklus stilius man atrodo daug įdomiau, nei „išsišokimai“, be to, esu tokia, kokie yra mano rūbai – šiek tiek moteriška, šiek tiek kukli, kartais šiek tiek seksuali, nenorinti į save atkreipti per daug dėmesio dėl to, kaip atrodau…

Šio įvaizdžio kainos ir ženklai:

  • dirbtiniai kailiniai – H&M, 20 eurų (išpardavimas)
  • palaidinukė – ZARA, 25 eurai (turi kas antra pažįstama)
  • sijonas – ZARA, 30 eurų
  • batai – STRADIVARIUS, 40 eurų
  • rankinė – COCCINELLE, 209 eurai (gaunu nuolaidą, dėl to turiu silpnybę šiam ženklui)
  • akiniai – ZARA, 10 eurų (skrendant į Paryžių norėjau kažkokių „dailių“ akinukų vien dėl stiliaus)

Nuotraukos Alionos iš lithuaniabeautyblog.lt ♥️

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

5 Comments

  1. Labai geras ir teisingas straipsnis, o Atrodot išties stilingai!!! Aš man atrodo jau būsiu Jūsų blogo nuolatinė skaitytoja :)) O tokią palaidinę pirkčiau ir nešiočiau, net jeigu turėtų kas antra pažįstama :))

  2. Pasitikėjimu savimi alsuojantis straipsnis :) Tikra tiesa, kad stiliaus nenusipirksi. Ir visai nesvarbu, ar kalbama apie tai, kokią palaidinę vilkėti važiuojant į kaimą, ar kokie sužadėtuvių žiedai dabar yra madingi. Mada mažai ką reiškia, jeigu nėra stiliaus pojūčio. Tiesiog kiekviena detalė yra svarbi. :)

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *