SANGRIA for business

Šio derinio spalvai pavadinimo ieškojau Google sistemoje, o iš daugybės raudonos atspalvių, išsirinkau SANGRIJOS pavadinimą! Žiūrint į jos intensyvumą išties ima svaigti galva…

Mane ir mano stilių pažinti galima iš suderintų atspalvių – kiekvienas rūbas turi savo prasmę ir vietą derinyje. Darbe vadovaujuosi viena taisykle, kurią pritaikau ir savo garderobe: „Jeigu aplinkiniams ar tau pačiam kyla klausimas „ar taip turi būti?“, vadinasi, kažką padarei ne taip.“ Mano akys turi ilsėtis žiūrėdamos į veidrodį, todėl to linkiu ir kitiems.

Dalykinis stilius turbūt vienas lengviausiai derinamų (spalvų atžvilgiu). Nors jis palyginus su kitais stiliais laikomas vienu nuobodžiausių, drįstu teigti, jog fantazijos prireikia ir norint sužavėti verslo partnerius, sudaryti tinkamą pirmąjį įspūdį svarbiame susitikime, ar net darbinantis. Dalykinis stilius šiais laikais nebėra toks griežtas, koks buvo anksčiau: moterys gali dėvėti patrumpintas, siaurėjančias, plačias kelnes ir tai nebus etiketo nesilaikymas. Taip pat galima rinktis įvairesnio silueto sijonus, ne vien pieštukus, kaip buvo nurodoma keliasdešimt metų atgal.

O apie palaidinių pasirinkimą galima būtų parašyti atskirą straipsnį… Šįkart jūsų akims pristatyti dalykinio stiliaus interpretaciją, kurios intensyvumas turėtų patraukti ne tik kolegų, bet ir konkurentų dėmesį. Ankstyvam pavasariui puikiai tinkantį dvipusį plonos vilnos paltuką ir šilkinius marškinukus, puoštus dryžiais bei kaspinėliu, galima vadinti man labai patinkančiu apibūdinimu „partners-in-crime„. Šie MAX&Co. drabužiai taip dera vienas prie kito, jog sunku įsivaizduoti marškinukus su kitu paltu ir atvirkščiai. Intensyvumo mažinimui pasirinktos trumpintos kelnės, sukuria prabangaus dalykinio stiliaus derinį. Na, o diržas, kad ne viskas būtų sluoksniuota kaip tortas – kreminė, sangijos spalva, kreminė, sangrijos spalva – įmaišiau lengvai viską atsveriantį kūno spalvos akcentą.

Būkite originalūs net ir darbo kabinete!

Paltas MAX&Co. | palaidinė MAX&Co. | kelnės DRYKORN. | diržas MAX&Co. | batai ZARA | akiniai LANCASTER

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *