Say YELLOW

ĮSPĖJIMAS: jeigu jūsų akys ašaroja dėl saulės spindulių – skaitydami šį įrašą užsidėkite akinius nuo saulės!

Ilgai, labai ilgai geltona spalva man buvo tokia bjauri, jog negalėjau pažvelgti į ją. Daugeliui ji asocijuojasi su saule ar citrina, o man kažkodėl ji primindavo kiaušinio trynį. Tačiau prieš kelis metus ruduo mane sužavėjo savo geltonų lapų kilimu, vėliau ir prisiminimai apie trynius išblėso… Dar tai viena mėgstamiausių mano spalvų!

Tačiau tai nereiškia, jog mano spinta švyti iš tolo vos pravėrus plyšelį. Anaiptol, turiu lygiai nulį geltonų drabužių. Kasdien darbe rengtis geltona spalva nėra praktiška (taip, darbe aš esu didžiausia praktikė, kokią pažįstate), ji greitai išsivelia, iš jos sunku „nepastebimai“ ir greitai pašalinti dėmes, be to, ji yra tokia reta visuomenėje, jog bijočiau išgasdinti kolegas savo nuotaikingu drabužiu. Nors ir nemėgstu vasaros, manau, ji sukurta tam, kad žmonės eksperimentuotų su savo drabužiais ir išmone, kaip juos derinti. Tad geltona spalva – pats geriausias eksperimentų elementas – siūlau šiemet nepasikuklinti ir susigalvoti pačių įmantriausių derinių, kurių sudedamoji dalis būtų GEL-TO-NA. Čia jums „paruoštukas„, kurį perskaitę galėsite lengviau apsispręsti, su kuo ši vasariška spalva derėtų geriausiai.

Nemėgstančioms eksperimentų, siūlau alternatyvą, kuria naudojuosi ir aš pati – bet kurią ryškią spalvą, kuri niekaip nepritampa prie jūsų spintos turinio, panaudokite kaip akcentą, bet ne šiaip sau akcentėlį, o tikrai didelį AKCENTĄ. Pavyzdžiui – PALTĄ. Įsigykite „didelį“ ryškų daiktą, kuris norom nenorom dera prie visko… Nebūtinai geltonos spalvos – fuksijos, vandenyno, smaragdo, oranžinės; spalvų, kurios jums atrodo sunkiai derinamos. Akimirksniu pamilsite tą drabužį, o aplinkui visi rūbai tikrai tiks (pažadu). Nenorinčioms palto, siūlau rankinę, batus, kombinezoną. Aš šįkart akcentu pasirinkau šį idealiai suformuotą MAX&Co. paltą su detalėmis ant rankovių, kurios šį paltą padaro visiškai mano rūbu. Spalvų derinys senas kaip Žemė – geltona ir mėlyna. Tokia saugi, paprasta, tačiau nedrįsčiau sakyti, jog pabodusi. Prie vienspalvių ryškių paltų siūlau derinti raštuotas, margas kelnes, o jeigu jose taip pat yra užuomenų į palto atspalvį – nėra nieko nuostabesnio! Mano akis netgi ramina toks primityvus, tačiau elegantiškas įvaizdis…

Paltas MAX&Co. | kelnės MAX&Co. | skarelė MAX&Co. | bateliai Zara

Linkiu kiekvienai iš jūsų rasti savo ryškiąją šiltųjų sezonų detalę!

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *