School mode with ECCO SOFT

Kol kas visos temos sukasi apie rudenį – kitaip ir būti negali, kai tai mylimiausias mano sezonas ir visa ko pradžia, darbų atnaujinimas, garderobo keitimas… Vaikystėje laukdavo rudens, nes vėl grįždavau į mokyklą! Taip, esu iš tų, galbūt retų žmonių, kurie mokyklą laiko vienu iš gražiausių, smagiausių ir įdomiausių gyvenimo nuotykių, todėl širdyje vis dar nešiojuosi pačius šilčiausius prisiminimus. Gaila, mokykla duris man užvėrė jau prieš dešimtmetį, tačiau rugsėjo pirmosios nuotaika tebelydi mane ligi šiol!

Ar pamenate, kai prieš pradedant naujuosius mokslo metus, tekdavo minti parduotuvių slenksčius, renkantis naujus džinsus, naują megztinį, naują sportinę aprangą, naujus batus ir naujus sportbačius? Vasarą sportiniai batai – tabu, tačiau prasidėjus mokslo metams, visuomet įsigydavau naujus – tiek fizinio lavinimo pamokoms, tiek kasdieniam suolų trynimui. Jeigu vis dar būčiau moksleivė, būtinai įsigyčiau naujuosius ECCO SOFT sportinius batelius, kurie savo puikiu retro įkvėptu dizainu primena boulingo batelius! Kurie, beje, visuomet mane žavėjo…

Minkšta, vandeniui nepralaidi oda, patogus vidpadis – komfortas kiekvienai dienai ant kojų! Naujoji ECCO kolekcija siūlo galimybę rinktis iš įvairių spalvų: raudona, juoda, pilka, chaki; skirtingų odų: verstos ir ne; bei skirtingų modelių: su auliuku ir be auliuko.

Derinimas taip pat labai paprastas – skandinaviško minimalistinio dizaino batai puikiai tinka tiek prie boyfriend stiliaus džinsų, tiek prie suknelės ar netgi prie mokyklinės uniformos, kuriai jie suteiks unikalumo, žaismingumo ir patogumo pojūtį.

 

ECCO SOFT – minimalaus skandinaviško dizaino patogumas ir komforto jausmas kiekvienai dienai, kurią praleidžiate ant kojų! Kurkite stilių, kuriame avalynė padeda jums atskleisti norimą nuotaiką!

Suknelė MAX&Co. | marškiniai Eksept | kepurė Tally Weijl | kojinės H&M | avalynė ECCO

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Modelis atrodo pritrenkenčiai. Tikrai smagu rinktis aprangą mokyklai ir paprasts rūbelius derinti tarpusavyje sukuriant išskirtinį įvaizdį. Kaip tik vakar skaičiau straipsnį apie tai, kaip kažkurioje užsienio mokykloje viena mokytoja apšaukę mokinę, kad ji apsirengusi nederamai, kad ji yra stora ir turėtų pirkti rūbus tokio sudėjimo moterų parduotuvėse. Atrodo gyvename 21 amžiuje. Laisvė, saviraiška, unikalumas ir tikrasis AŠ ima viršų, bet, atrodo, ne visur. Nors pati nebeesu mokinė jau keletą metų, tačiau taip pat atsakingai renkuosi rūbus, kuriuos dėviu paskaitų metu. Pvz. paskutinis pirkinys buvo šis: https://www.otto.lt/preke/moterims/drabuziai/sukneles/suknele-trefoil-crew-suknele/31488470. Manau, kad ir straipsnio modelis galėtų pasirinkti tokią suknelę mokyklai. Neatrodys nei iššaukiančiai, nei netinkamai. Tai vėjavaikiška ir žavi suknelę, kuri tiks tiek į vakarinį pasisėdėjimą su draugėmis mieste, tiek į pamokas ar paskaitas.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *