Schwarzkopf Professional +OSIS products

Pakelkite rankas visos, kurios susiduria su „priplotų“ plaukų problema!

🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♀️

Taip myliu ilgus plaukus, tačiau negaliu pakęsti, kad jie prilipę prie mano pakaušio. Žinoma, puikiai suprantu dėsnį – kuo ilgesni plaukai, tuo jie sunkesni ir tuo labiau tempia apačion… Bet nedažytų plaukų problema – jie labai paslankūs. Dažyti plaukai tokios problemos neturi (nors turi kitų, kur kas didesnių). Kaip natūralių plaukų savininkė, esu išbandžiusi tuziną su viršum priemonių: šampūnų, kondicionierių, kaukių, lakų, molių, pastų ir įvairių džiovinimo priemonių, tačiau norimo rezultato – nuo šaknų pakeltų plaukų – nepasiekdavau…

Iki kol į mano duris nepasibeldė kurjeris, su pačią svarbiausią vietą vonioje užimančiomis priemonėmis – +OSIS iš Schwarzkopf Professional! Plaukų lakas, putos ir pudra – mano dažniausiai naudojamos plaukų priežiūros priemonės. Dažnai norisi visiškai tiesių plaukų, tačiau apgobdami mano skalpą jie paverčia mane „vargšeleneplautagalve… Tik ne tada, kai ant šaknų (ties sklastymo juosta) papurškiu stebuklingosios pudros, kuri veikia panašiai, kaip lakas, tačiau nesulipina ir neapsunkina plaukų. Ryte pasinaudojus priemone, bet kuriuo metu galiu pirštų galiukai pašiaušti ar pamasažuoti plaukų šaknis ties papurkšta vieta, ir mano plaukai vėl pūsti. Pudros pakuotė maža, tačiau poveikis – superinis. Puikiai tinka posakis – mažas, bet galingas!

+OSIS plaukų laką dažniausiai naudoju, kai noriu ilgalaikių garbanų ar bangų. Esu išbandžiusi begales plaukų lakų nuo pigiausių iki tikrai brangių, tačiau šis neprilygsta turbūt visiems kartu sudėjus! Išlaiko VISĄ VAKARĄ, o ryte plaukų galima netgi neplauti – jie atrodo net nesusiriebalavę. Tiesa, priemonė taip pat gelbsti ir pakeliant plaukus nuo šaknų. Ištiesinti plaukai nebijo nei kepurių, nei vėjo – užtenka galiukus papurkšti laku, ir tiesius juos išlaikysite bet kokiomis salygomis.

Plaukų putos – rečiausiai, tačiau progai esant, naudoju šią priemonę, kuri sustiprina plaukų fiksavimą. Kaip ir daugelis putų – šiek tiek sukietina ir pašiaušia plauką, tad jeigu jūsų tikslas – nuo šaknų pakelti, bet ne galiukuose išsipūtę plaukai, dozuokite putas atsakingai. Naudojant putas ir laką, rezultatas – bomba! Ruošdamasi į renginius ar vakarėlius, naudoju šį tandemą, kad nereiktų sukti galvos „kaip atrodo mano plaukai?“, nes žinau, jog jie ilgam išliks purūs, pūsti ir standūs.

Kaip plaukų priemonių entuziastė drąsiai teigiu, kad šios priemonės yra pačios geriausios!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *