Must-have for summertime! (accessories)

Per ilgą apsipirkinėjimo laikotarpį spėjau išmokti gudrybės, kaip neišleisti pinigų tam, ko iš tiesų nereikia, bet kas yra LABAI gražu! Ogi prioritetų sąrašas! Mano prioritetų sąraše pagrindinė informacija yra tokia: daiktas, gamintojas, parduotuvė, kurioje galima įsigyti, bei kaina. Taigi, mano TOP 3 pirkiniai:

1. Kvepalai Michael Kors SIGNATURE, Douglas 269Lt

Nuo pat tos akimirkos, kai Douglas parduotuvėje pamačiau šią naujieną, nenustoju svajoti apie šiuos kvepalus. Nusprendžiau, jog jie bus mano prioritetas Nr. 1 šiai vasarai, nes kvapas tikrai gniaužiantis – saldus, paslaptingas ir įsimenantis. Nors nesu vaisių kvapų mėgėja, tačiau sužinojusi šių kvepalų sudėtį likau tikrai nustebinta – ryškiausiai išsiskiriantis abrikoso aromatas privertė pakeisti nuomonę apie vaismedžių saldėsį. Patariu visoms kvapų mėgėjoms nuvykti į artimiausią parduotuvę ir pasinerti į naująjį Michael Kors sukurtą vasaros dvelksmą!

199

2. Laikrodis FOSSIL Florence, Tikslus laikas 400Lt

Pripratus prie laikrodžio atrodo, jog visą laiką turi su savimi ir jį valdai. Deja, maniški baigė savo tarnystę ir nusprendė pailsėti, todėl dabar tenka dažniau žvelgti į tuščią riešą (įprotis) arba maigyti mobilųjį telefoną. Man laikrodis – ne tik priemonė, bet ir aksesuaras, todėl šįsyk išsirinkau kuklų, moterišką bei subtilų FOSSIL laikroduką, kuris dera tiek prie kasdienių reikalų tvarkymui, tiek prie iškilmingoms progoms.

fossil

3. Piniginė FURLA, City 350Lt

Piniginė toks nedažnas pirkinys, jog daugelis netgi nesuskaičiuoja, kiek metų ar dešimtmečių kasdien su savimi nešiojasi tą patį svarbų aksesuarą! Niekada neturėjau piniginės, kuri būtų delno dydžio… Viena klasikinė, lakuota ir didžiulė, o kita – kasdienė, laisvalaikio stiliaus, tačiau abi jos vienodos formos. FURLA – viena iš labiausiai mane žavinčių rankinių bei aksesuarų gamintojų, todėl radusi šią universalią bei kompaktišką piniginę, iškart įsimylėjau!furla

 

O kokie jūsų neišlaidavimo būdai???

Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *