September issue

Pagaliau ruduo: ilgos rankovės, pėdkelnės, puspalčiai, kalnas balerinų, skrybelės, šalikėliai… Laisvė jūsų mėgstamų derinių kūrimui! Neapsikentusi, dar vasaros pabaigoje apžiūrėjau rudens/žiemos kolekcijas parduotuvėse ir įsimylėjau šaltąjį sezoną dar kartą! Sodrios ir gilios spalvos (garstyčių, burgundiško vyno, tamsiai mėlyna, smaragdo), septyniasdešimtųjų kirpimai ir batų stilius, midi ilgio sijonai  bei vilnonės fedoros – visa tai norėčiau turėti savo spintoje. Tačiau kolkas galime mėgautis, taip vadinamu, „pereinamuoju“ laikotarpiu, tad siūlau drąsiai nešioti basutes kartu su rudeniais švarkeliais, trumparankoves palaidinukes su auliniais batais ir nebijoti maišyti sezoninių drabužių, nes dabar yra TAS METAS, kai tai daryti būtina! Bijokite nebent sušalti… Atidžiai peržvelkite orų prognozes prieš išeidamos iš namų ir ruošdamos savo garderobą ateinančiai dienai.

O aš rudenį pradedu puošniai – mano mylimiausias midi sijonas, mylimiausi BALTI marškiniai, dekoruota apykakle (kurie gali būti ir su paprasta apykakle, ir išvis be jos: vieni marškiniai – trys būdai) iš Pennyblack ir baltos basutės, kurios mane nešė į daugelį susitikimų bei renginių. Būtent taip įsivaizduoju sezonų miksą ir tokia aš esu iš tiesų: daug detalių ir dekoracijų, 0 minimalizmo ir minimalus juodos spalvos naudojimas (jei tik įmanoma be jos apsieiti).

DSC_0174

DSC_0184

DSC_0188

DSC_0180

DSC_0203

DSC_0176

DSC_0195

DSC_0210

 

Akiniai – DIOR, marškiniai – Pennyblack, sijonas – dovana, diržas – Marella, rankinė – Coccinelle, basutės – Stradivarius

Nuotraukos: M. Ruplytės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *