Warm leisure time with Adatyte

Žiema netikėtai sugalvojo mus palikti… Asmeniškai man, tokiu sezono metu sunkiausia yra tinkamai apsirengti – su vienu rūbu jau per šilta, su kitu – dar per šalta. Saugančioms savo sveikatą, tokiu metu siūlyčiau pasižvalgyti šiltesnės ir storesnės natūralios medvilnės drabužių, kurie puikiai „cirkuliuos“ šilumą ir neleis nei prakaituoti, nei sušalti.

Tokių rūbų toli ieškoti nereikia – Vilniuje, Šv. Stepono gatvėje yra įsikūrusi labai nedidukė, tačiau pilna jaukumo parduotuvė – Adatytė. Beveik du metus eidavau pro šalį ir niekada neužsukdavau, nors vitrinos kvieste kviesdavo savo spalvingumu ir laisvumu. Pagaliau rudenį užsukau susipažinti su pačia Adatytės dizainere Diana, kuri mielai papasakojo man apie drabužius, apie savo veiklą, apie parodas ir apie tai, jog šis prekės ženklas egzistuoja jau beveik dešimtmetį! Įtariu, net ir vilnietės nustebo sužinojusios tai…

koliažas

Taigi užsukusi pirmiausia norėjau „pačiupinėti“ audinius, o prisilietus negalėjau atplėšti pirštų! Visiškai natūrali šiltutėlė medvilnė atrodė tokia maloni, jog su nekantrumu į persirengimo kabiną nusinešiau pusę parduotuvės. Žinoma, mane papirko ne vien medžiaga. Neįtikėtinas ir drabužių dizainas. Grubiai tariant – treninginės suknelės buvo tai, ko niekada nemaniau žadėsianti įsigyti, tačiau žiūrint į veidrodį tuoj pat kilo įvairios mintys „šią apsirengčiau žiemą važiuodama į mišką vakaroti su draugais“, „šią suknelę vilkėčiau vykdama šventėms pas senelius“, „tokia gerai atrodytų vedžiojant coco“ … Nors labiausiai mėgstu klasikinį elegantišką stilių, tačiau asmenybė privalo būti įvairiapusė, kitaip ji bus labai nuobodi, todėl šiltam laisvalaikiui Adatytę būtinai siūlyčiau tiek draugėms, tiek rinkčiausi ją pati.

varpelis

Suknelė „Varpelis“ su medinėmis sagutėmis. Kūrėja patikino, jog renkasi tik natūralias medžiagas. Tuo Lietuvos dizaineriai mane ir žavi – su jų rūbais jautiesi arčiau Žemės…

žalia

Unikalus drabužio dizainas bei spalvų gama leidžia derinti sukneles prie bet ko: prie akių spalvos, prie batų, prie savito stiliaus. Ši žalia man patiko tuo, jog spalva labai šviežia ir gaivi. Artėjant pavasariui žalia spalva man atrodo pati gražiausia! Be to, pabrėžia žalių akių ryškimą!

orange

Kitas svarbus Adatytės kūrybos niuansas – unisex stiliaus rūbai. Galbūt moterims tektų pirkti mažesnio dydžio drabužius, tačiau nenuginčysi fakto, jog unisex kelnės labai patogios, taip pat jos – dviguba nauda. Galite padovanoti jas savo draugui, kartais pagrobdamos jas ir saviems reikalams.

žydra

Spalvos – vienas iš Adatytės „ginklų“. Ryškios, sodrios spalvos, leidžiančios skelbti apie savo gerą nuotaiką, kuri vilkint šiuos drabužius tikrai atsiranda! Originali dizainerės idėja – dviejų spalvų vientisi šalikai. Apsivyniojus tokį, galima pasirinkti vieną ar kitą spalvą, o galima ir abi!

 

ruda

Puikiausias dalykas, kad daugelį drabužių, įsigytų Adatytėje, galima nešioti iš abiejų pusių, kaip kad šį paltą. Universalumas – dar vienas šių dizainerių privalumas, dėl kurio verta apsilankyti parduotuvėje!

tr

Ilgokai „marinavau“ šį įrašą, tačiau pastebėjusi, jog Adatytė šiuo metu pasipildė naujomis spalvomis, kviečiu peržvelgti jų drabužius ir būtinai įsigyti pavasariui laisvalaikio stiliaus rūbus, gamintus Lietuvoje!

Nuotraukos: Irma Rasikaitė

Mane rasti galite FACEBOOK, INSTAGRAM arba blog’o Facebook paskyrose.
Ačiū, kad skaitote!

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *