SIROWA beauty trends

Prieš porą savaičių buvau pakviesta į itin moterišką, jaukią ir prabangią popietę, kurioje daugiau nei 20 metų su kosmetika dirbanti įmonė SIROWA pristatė naujausias rudens/žiemos grožio tendencijas.

Keletas naujienų apie naujoves iš SENSAI, kuri pristatė naujas pudras bei savo produkcijos ambasadorę Lietuvoje – Agnę Gilytę (beje, prieš pradedant M.A.C naudojimo erą, naudojau SENSAI pudrą, ji tikrai viena lengviausių, skaisčiausių ir šilko pojūtį ant odos sukuriančių pudrų kosmetikos pasaulyje; taip pat BOURJOIS rouge velvet lūpdažių naujienos, kurias galėjome išbandyti; MAX FACTOR bei RIMMEL naujienos, kurias galėsime išbandyti namuose.

Tačiau labiausiai visos laukėme naujausių aromatų pristatymo! Pristatymą ypač pagyvino intriguojančios reklamos, kurias siejome su uostomais kvepalais. Niekada nepagalvojau, tačiau tai pats geriausias būdas parduoti kvepalus – bandant pateikti jų aromatą kartu su situacija, atitinkančią jų pavadinimą ir natas.

Daugelis pristaytų kvapų – Antonio Banderas „The Secret Temptation“, Calvin Klein „Obsessed“, Carolina Herrera 212 „VIP Black“, Hugo Boss „The Scent Intense“, Prada „l’homme Prada Intense“ ir „La Femme Prada Intense“ – turi ir vyrišką, ir moterišką kvapą, tačiau keletas kvepalų itin įstrigo tiek man, tiek mano kolegėms!

Goldea „The Roman Night“ iš BVLGARI. „Naktį žydintys jazminai ir tuberozos – nakties grožybės, kurių žavesiui neįmanoma atsispirti. Švelnaus šilkmedžių uogų ir tamsiažiedžių bijūnų dvelksmo glamonėjamas jų aromatas sužadina geismą ir potraukį. Kai pirmą sykį įsivaizdavau naktį Romoje, akimirksniu pagalvojau apie šipro aromatą. Taip pat apie geismą žadinantį juodojo muskuso kvapą, lydimą svaiginančio pačiulių ir tauraus kvapiųjų auksabarzdžių aromato,“ – taip apie Italijos sostinės Romos įkvėptus kvepalus atsiliepia vyr. parfumeris Alberto Morillasas. Buvau Romoje ir šie kvepalai tikrai nuneša mane ten… Moteriškas, laisvas ir trapus naktį mieste dievinančios merginos kvapas.

GUCCI „Gucci Bloom“. Iš pavadinimo suprantama, jog tai švelnus gėlių mišinio aromatas, tačiau ne visi gėliniai kvapai man patinka. Šis buvo kitoks – salstelėjęs, ne toks ryškus, nekutenantis nosies – toks, kokiu kvepinčiausi ankstyvą rytą eidama pasivaikščioti į savo milžinišką sodą prie vasaros rezidencijos. Juokas juokais, tačiau Alessandro Michele pasitikiu tiek mados prasme, tiek kvapo. Jo pastangos perkelti moterį į sodą, pilną žalumos, įvairiausių gėlių ir saulės spindulių, nenuėjo veltui, šis aromatas tikras vasaros pliupsnis net ir darganą rudens rytą.

JEAN PAUL GAULTIER „Scandal“. Kvapas, kurį parsinešiau namo ir negaliu atitraukti nosies! Pats dizaineris JPG yra pagarsėjęs kaip didžiulis skandalistas mados padangėse, tačiau didžiausi genijai dažnai būna ne tik tylūs ir užsidarę introvertai, bet ir garsiai savo nuomonę reiškiantys rėksniai. Toks yra ir Jean Paul Gaultier. Ir tokie yra naujieji jo kvepalai – skandalingi, šleifiniai, intriguojantys, saldūs ir ilgam įsimenantys. Dieną jis saldus, gaivus ir skanus it saldainiai, aiškiai juntamas gardenijų ir apelsinų kvapas, aštrus, masinantis, primenantis vaikystę. Naktį jis apgaubia geismą žadinančiu ir gundančiu medaus bei pačiulių kvapo mišiniu. Bet baigiantis dienai ir prasidedant nakčiai, šie kvapai susilieja ir siunčia žinutę, kuriai neįmanoma atsispirti. Tinka bet kuriai, kuri dieną atitinka visus visuomenės standartus ir yra pavyzdinga, elegantiška moteris, o vakare tampa skandaliste, saldžia viliokle ir nedrovia asmenybe. Reklamą pamatyti galite čia.

Apie vyriškus kvapus nei daug nusimanau, nei daug jų pajuntu, tačiau Paco Rabbane „Pure XS sujaudino iki pačios širdies. Prie to prisidėjo uostomas kvapas, kvapu besidabinančio vaikino istorija ir reklamą. Mums buvo pasakojama: „Jis vienišas turtingas paveldėtojas… Vienišas ir nusiminęs… Angelo veido, išsilavinęs, intelektualas, puikaus sudėjimo, tačiau viduje labai vienišas.“ Nepatingėjau ir suradau jums reklamą, spauskite čia. Po jos, kvapas įgavo visiškai kitokį atspalvį – rytietiškas, seksualus, karštas ir tuo pačiu šaltas aromatas, kuriam sunku atsispirti. Noriu to vaikino kartu su Paco Rabbane kvapu. DABAR!

Nuotraukos organizatorių, puokštės Flower Couture by Mantas Petruškevičius

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *