Skincare products of the day

Kaip kiekvienas žmogus turi skirtingus bruožus – akis, nosį, ausis, plaukus, taip ir odą kiekvienas gimstant gavome kitokią. Pasisekė, kas gavo neproblemišką, skaisčią ir lygią odą, tačiau yra žmonių, kurie odos problemas pajautė dar labai ankstyvoje jaunystėje. Tarp jų ir aš. Manoma, jog spuogeliai kankina tik paauglius, todėl visos acne reklamos būna su jaunais aktoriais, tačiau man jau 26-eri, o acne nepalieka manęs ligi šiol.

Nesiskundžiu tuo, tačiau vargina tinkamų priemonių paieškos – reklamomis seniai nebetikiu, nes nei vienas „Clean&Clear“ produktas, nei vienas „anti-acne“ kremas, nei vienas mišrios odos prausiklis man nepadėjo, o bandyta buvo iki soties. Kai kurie netgi sukeldavo priešingą reakciją – bėrimų atsirasdavo vis daugiau, oda tapdavo itin jautri, o giluminiai spuogai skaudėdavo jų net neliečiant. Buvau apsipratusi, jog niekas nepakeis mano veido būklės, kol nepradėjau naudoti l’Occitane produktų.

Jau esu rašiusi apie stebuklingas priemones kūnui, tačiau šįkart – apie veidą. Prieš keletą metų, žiemą, įsigijau 5% taukmedžio kremą, kadangi žiemą net ir mišri oda tampa sausa, ši priemonė gelbėjo nuo visiškos „sacharos“ veide. Vasarai rinkdavausi šventagaršvės fluidą, kuris atvirkščiai – „nuriebalindavo“ odą ir ji tapdavo matinė (kuo maniškė niekada nepasižymėjo). Taip ir pradėjau žaisti: žiemą riebesnis taukmedis, vasarą aitresnė šventagaršvė. Tačiau ilgainiui net ir vasarą mano oda pradėjo alergizuoti ir išsausėdavo iki kritinio lygio – ne kartą sausas vietas išberdavo net ne spuogeliais, o pūlinukais, supratau, kad oda pradėjo streiką prieš sausinimą.

Nuo šios vasaros pakeičiau savo įpročius ir pradėjau naudoti kitas priemones iš l’Occitane ir neseniai į Lietuvą atvykusio Kiehl’s. Beje, apie pastarąjį jau rašė ne viena mano draugė tinklaraštininkė, jų atsiliepimus galite rasti Lithuanian Beauty Blog, Luscious style, Uogintaite, Absentta įrašuose, galbūt jūsų oda skiriasi nuo maniškės ir jų pasakojimuose rasite daugiau informacijos, naudingos sau. Na, o grįžtant prie riebios/sausos/alergizuojančios odos, paminėti reiktų šiuos tris produktus.

  1. Šlamučių skaistinamasis veido šveitiklis
šveitiklis
l’Occitane, 30 EUR

Anksčiau naudoti šveitikliai mano odai buvo per „stiprūs“ – grūdeliai tokie dideli ir skaudūs, jog akimirksniu oda sujautrėdavo ir pasidarydavo sausa. Šis šveitiklis jau po mėnesio padarė mano odą šviesesnę (žinant, jog spuoguota oda visuomet atrodo lyg purvina ir patamsėjusi). Atsikratyti acnės jis galbūt ir nepadeda, tačiau kai jauti švarią ir skaistesnę veido odą po ilgų metų nešvaros, priemonė vis tiek randa savo vietą dienos režime. Žinoma, šveičiu odą ne kiekvieną dieną, darau tai 3 kartus per savaitę, kartu naudodama nuostabų pirkinį – BRAUN veido valymo šepetėlį. Pastaruoju metu valymo šepetėlį rinkoje kur kas daugiau, o saviškį gavau kartu su epiliatoriumi. Gera vakare veidą masažuoti šia priemone, kartu su švelias granules turinčiu šveitikliu.

2. Maitinamasis taukmedžių veido kremas

kremas
l’Occitane, 30 EUR

Tai turbūt populiariausia l’Occitane gamintojų prekė. Nesu girdėjusi nei vienos, šį kremą naudojusios, moters neigiamų atsiliepimų. Jis riebus, tačiau visiškai kitaip nei įprasti riebūs kremai. Užtepus ant veido po kelių minučių jis susigeria, o veidas lieka maloniai švelnus (ne drėgnas, kaip po daugelio kitų riebių kremų). Itin riebios odos savininkės gali rinktis mažesnio riebumo (5%) kremą, kuris labiau drėkins, nei maitins odą. Po šveitiklio būtinai juo pasitepu, tačiau taip pat ne kiekvieną dieną. Jeigu diena itin kaitri – stengiuosi neužkišti porų ir leisti odai kvėpuoti.

3. Giliai valantis medetkų prausiklis 

Calendula_Deep_Cleansing_Foaming_Face_Wash_3605970630881_7.8fl.oz.
Kiehl’s, 27 EUR

Ar pamenate, kaip paauglystėje tepdavote veidą medetkų tinktūra, kad apmažėtų spuogelių? Aš PUIKIAI prisimenu tą bjaurų kvapą ir viltį, kad ryte veidas atrodys gražiau, nei vakare. Džiaugiuosi, jog Kiehl’s atvyko į Lietuvą ir medetkų tinktūrą pavertė praeitimi. Šį prausiklį nusprendžiau išbandyti todėl, kad jis pasižymi tąsumu, tai nėra yprastas skystas prausiklis, kuriuo pavilgai vatą ir tepi veidą. Šį užsitepu ant pirštų, šiek tiek pavilgau ir tuomet pirštų galiukai prausiu veidą. Smagu tai, jog masažavimo momentais prausiklis suputoja, o palikus ramiai – putos dingsta. Naudoju jį jau porą mėnesių (nuo Kiehl’s parduotuvės atidarymo) ir esu labai patenkinta savo odos švelnumu.

 

Nors nei viena iš šių priemonių nėra konkrečiai susijusi su acne mažinimu, norėjau aprašyti produktus, kurie padeda paruošti odą gydymui – nuvargusi, tamsi ir nešvari oda tikrai nėra pasirengusi acnės šalinimui, juk ant balto popieriaus daug lengviau pradėti kurti istoriją. Acnę gydyti siūlau natūraliais produktais – medumi, citrina, cinamonu, ledu ir gerti dauuug vandens.

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *