StellaSport must have

Jau rašiau, jog niekada per daug nesidomėjau sportiniu stiliumi, tačiau po StellaSport kolekcijos pristatymo ir dar kelių kartų adidas parduotuvėse, išsirinkau StellaSport must have ir sudariau trumpą, bet būtiniausių daiktų pilną, sąrašą:

1. LIETPALTIS. Ypač naudingas bėgiojant, kai pradeda lynoti, taip pat važiuojant dviračiu ir apskritai sportuojant ar mankštinantis lauke. Galite rinktis itin sportiškai atrodantį lietpaltį, tačiau pirmas parduotuvėje pastebėtas lietpaltis taip ir liko mano favoritu! Tokį aš drąsiai nešiočiau ne vien sportuodama, bet ir laisvalaikiu!

 

S21235_01_laydown

 

Na, o jei norite visiškai profesionalaus bėgimo lietpalčio, rinkčiausi neutralios spalvos ir visiškai paprastą lietpaltį.

 

S02902_21_model

 

 

2. BĖGIMO ŠORTAI. Dažniausiai matau merginas bėgančias su paprastomis medvilninėmis tamprėmis, sorry, nei vaizdas geras, nei pačioms turėtų būti nepatogu, kai bėgiojant visas užpakalis būna drėgnas… Vasarą geriausias variantas – šortukai, tačiau ir jie turėtų būti kiek kitokie nei pižaminiai. Niekada nežinojau, kad specialiai bėgimui sukurti šortai atrodo taip originaliai ir stilingai! Lyg sijonėlis su apatiniais šortukais.

 

S17484_01_laydown

 

 

3. TRUMPA PALAIDINĖ. Jei jūsų figūra labai liauna ir be papildomų riebaliukų, kuriuos merginos dažniausiai mėgsta slėpti po ilgomis apdribusiomis palaidinėmis, siūlau rinktis atvirą ir aptemptą sportinę palaidinę. Žinoma, su ja sportuoti galėsite tik kaitrią vasaros dieną ar šiltą vakarą, tačiau šaltuoju sezono metu siūlau ją rinktis sporto salėje – ji nesitabaluos aplink treniruoklius ir žaviai atrodys!

 

128932074

 

 

4. SPORTINĖS TAMPRĖS. Jau rašiau, kad su medvilninėmis tamprėmis vaizdelis atrodo nekoks. Mano pasiūlymas – nesvarbu, jūs sportuojate nuolatos ar tik sezono metu, rinkitės kokybiškus drabužius! Jau geriau pataupykite ir nusipirkite profesionaliems sportininkams skirtus rūbus, nors sportuojate tik kartą per savaitę ar kartą per mėnesį, jie jums tarnaus tikrai ilgiau, o galbūt bus netgi motyvacija dažnesniam prakaito liejimui. Juolab, naudokime daiktus pagal jų paskirtį, juk nenaudojate šakutės vietoj šaukšto sriubai valgyti… Bėgiojimui lauke vėsesniu oru, aš būtinai rinkčiausi prakaitą sugeriančias tampres.

 

125539671

 

 

5. PALAIDINĖ SU GOBTUVU. Liemenės visuomet buvo mano silpnybė, o ši palaidinė man labai ją primena! Kadangi liemenė, mano nuomone, yra tik aksesuaras ar tiesiog befunkcė aprangos detalė, šiuo atveju tokią palaidinę aš vilkėčiau kaip stilingo sportinio įvaizdžio akcentą. Nors iš tiesų po ja apsivilkus sportinę liemenėlę, ji funkcionuoja jau kaip palaidinė, tačiau gilios iškirptės pažastų zonoje man vis tiek simbolizuoja jos giminystę su liemene. Nebūtina, bet labai originali aprangos detalė.

 

128975672

 

 

6. KEPURĖ SU SNAPELIU. Sportuojant saulėje būtina apsaugoti galvą nuo karščio, lygiai taip pat ir bėgiojant reikia gero matomumo, o su akiniais nuo saulės vėlgi keliate juoką aplinkiniams (ypač jei akiniai per pusę veido, su auksinėmis raidelėmis D&G). Būtent ši StellaSport kepuraitė man atrodo unikali dėl savo perregimo snapelio! Tokia tiktų net ir pajūryje vietoj skrybelės…

 

S87695_01_standard

7. BATELIAI. Iki pilno derinuko trūksta tik sportinių batelių (KEDŲ), kurie pastaruoju metu itin populiarūs ne tik sportuojant, bet ir kasdienybėje ar net įvairiuose stilinguose renginiuose. Nebūtinai siūlau StellaSport kolekcijos batelius, kiekviena gali atrasti sau patinkančius, derančius prie aprangos ar prie asmenybės batelius bet kurioje sportinių prekių parduotuvėje, tačiau prie visų prieš tai išvardintų drabužių, šie adidas sportiniai bateliai man tinka ir patinka labiausiai. Apie jų funkcionalumą, kokybiškumą ir prakaitui pralaidžias medžiagas jums papasakos konsultantai.

M19011_02_standard

 

StellaSport kolekcijoje gausu įvairiausių spalvų, todėl kiekviena gali susiderinti sau patinkančių spalvų sportinę aprangą, o tai bet kuriai stilingai merginai yra labai svarbu!

Apie kolekcijos pristatymą skaitykite paspaudę čia.

 

– Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

  1. Atgalinis pranešimas: adidas StellaSport event | Martina
  2. Atgalinis pranešimas: Sport event's outfit | Martina

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *