Summer outfits with Tally Weijl

Atšilo oras, traukiame į parduotuves, medžioti naujų garderobo detalių ar net viso naujo derinuko, juk tiek daug progų atsinaujinti! Jeigu nežinote, kur ieškoti stilingų, jaunatviškų ir seksualių drabužių – užsukite į Tally Weijl parduotuvę, kurioje rasite pačio įvairiausio stiliaus rūbų, tinkančių tiek festivaliui, tiek darbui, tiek išvykoms į gamtą ir netgi artėjančioms gražiausioms šventėms – išleistuvėms, draugių vestuvėms, gitmadieniams, paskutiniam skambučiui ir t.t.

O jeigu manimi netikite, žvilgtelkite, kokius derinius aš bei tinklaraštininkės sesės Eva ir Laura,  siūlome rinktis šiltajam sezonui. Visos likome ištikimos savo asameniniam stiliui: sesės rinkosi kiek jaunatvirškesnius, bohemiškus įvaizdžius, o aš – klasikinį.

Tally wail 2016_ 0422

Tally wail 2016_ 0371

Tally wail 2016_ 0318

Tally wail 2016_ 0284

Vos į madą sugrįžus palaidinėms bei suknelėms „nuleistais“ pečiais, aš svajojau apie žydrą palaidinę, kuria puoščiausi gamtoje. Ji laisva, patogi ir kedenama vėjo – tobula laisvalaikio palaidinukė!

Tally wail 2016_ 0513

IMG_6292

IMG_6302

Kažkodėl žodis „miestas“ man visada asocijuojavosi ir asocijuojasi su didžiuliais pastatais, ofisais, darbu, vakarėliais, arba nusakant vienu žodžiu – NIUJORKAS. Visi mano skaitytojai puikiai žino, kad klasikinis „tamsta mokytojos“ stilius ne tik man labai patinka, bet ir tinka, todėl nieko kito miestui negalėčiau pasirinkti – palaidinukę su kaspinėliu, odos imitacijos kelnes itin aukštu liemeniu (atsargiai, vasarą su jomis bus KARŠTA) bei juoda liemene.

Tally wail 2016_ 0791

Tally wail 2016_ 0639

Tally wail 2016_ 0650

Pom pom’sai šią vasarą – mano mylimiausia tendencija! Norėčiau jų kiekviename rūbe, kiekvienoje detalėje! Jie yra puikus pasirinkimas festivaliams papuošti. Taip pat, kaip ir apyrankė ant kojos bei masyvus papuošalas ant kaklo (aš ir kaklo papuošalas esame seniai susipykę, todėl tik LABAI retomis progomis galime susidraugauti).

Tally wail 2016_ 0872

Tally wail 2016_ 0903

Na, o šventės turbūt yra viena mėgstamiausių merginų temų, kuomet kalba „eina“ apie drabužius. Mano pasirinkimas neturėtų nieko stebinti – augdama labai norėjau būti princesė, tad visuomet ieškau progų tokia atrodyti. Štai ir šventinis derinukas – tiulinis sijonas ir perregima nėriniuota palaidinukė – ir viskas baltos spalvos… Nors prie altoriaus eik!

 

O dabar, marš prie spintos, ir žiūrėkite, ką galite derinti su nauja Tally Weijl kolekcija!

Nuotraukos Mark&Migle

 

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *