Summer romance with Kristar Design

Kadangi vasara jau skaičiuoja paskutinius saulės spindulius, dalinuosi savo atostoginiais deriniais, kuriuos nešioti patariu ne tik prie vandens telkinių, bet ir derinti su gatvės stiliumi. O lietuvių kilmės dizainerė Kristina Vikoren kurianti ženklui Kristar Design tikrai žino daug apie išskirtinį merginų stilių, todėl savo atostogoms prie ežero pasirinkau jos drabužius, kuriuos derinau su savo maudymosi kostiumėliais. Pažvelkite, kas iš to išėjo…

Šį perregimą tiulio sijoną, dekoruotą to pačio audinio bumbulais, įsivaizduoju kaip puikų pakaitalą kiek pabodusiems trikotažiniams ar viskoziniams sijonams, kurių pilna kiekvienoje parduotuvėje, siūlau nebijoti jo perregimamumo ir nešioti „atsakingai“ – persišviečiantis maudymosi kostiumėlis pajūryje ar užsienio kurorte prie baseino atrodys tikrai vasariškai ir stilingai, tačiau gatvės stiliui aš rinkčiausi bent jau trumpą pasijonį. Tačiau drąsuolių neatkalbinėju!

DSC00874

DSC00869

IMG_1155

DSC00880Akiniai – DIOR, maudymosi kostiumėlis – New Yorker, sijonas – Kristar Design

Gėlės vasarai vienas iš privalomų akcentų! Šį ilgą švarką-chalatą nešioti galima anaiptol ne vien žingsniuojant iki vandens telkinio ar baseino, bet ir kasdien su džinsais bei balerinomis, o išradingiausios merginos švarką panaudoti gali kaip suknelę, stipriau surišusios diržiuką ir apsiavusios spalvingas aukštakulnes basutes.

DSC01050

DSC01052

IMG_1161Akiniai – GUCCI, maudymosi kostiumėlis – New Yorker, švarkas – Kristar Design

Kai ežeras atostogų metu yra 5 žingsniai nuo namų, kartais norisi ant pečių užsimesti tik kažką lengvo ir nesudėtingo, pavyzdžiui, beprotiškai stilingą ir originalų megztinį! Daug apie jį kalbėti nereikia, akivaizdu, jog šis rūbas derės prie bet ko, ką apsirengsite, o dizaino atžvilgiu jūs tikrai būsite unikali tiek gatvėje, tiek kurorte.

DSC00946

DSC00990

DSC00977Akiniai – Beach Force, maudymosi kostiumėlis – Victoria Secret, megztinis – Kristar Design

Nuotraukos Justinos PB

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

1 Comment

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *