Summertime with TALLY WEIJL

Kaip ir kiekvieną sezoną, bendradarbiaudama su šveicarišku prekės ženklu Tally Weijl, kuriu tris vasaros šventėms skirtus įvaizdžius, kurie yra pakankamai universalūs būti dėvimi net ir paprastą dieną. Juk vasara – kasdienė nesibaigianti šventė!

Kiekvienas šiltasis sezonas neatsiejamas nuo muzikos festivalių, kurie dažniausiai vyksta gamtoje ir suteikia visišką laisvę fantazuoti su savo apranga. Daugelis renkasi kuo margesnius, raštuotus, spalvingus drabužius, tai tampa lyg nerašytu festivalio dress code‘u. Šio derinio akcentu tapo žvyneliais puošti džinsai, ant kurių pavaizduota papūga (beje, taip pat vienas iš vasaros top’ų). Prie jų priderinau užrašais dekoruotą glaustinuką ir ilgus marškinius. Bohemiškam įvaizdžiui sukurti pasirinkta skarelė, spalvingos apyrankės ir ryški avalynė.

Šventinis derinys itin paprastas, tačiau galimas bet kuria proga. Raudona maža suknelė! Neopreno audinys leis jums jaustis patogiai, suknelė visuomet išlaikys savo pūstą formą, nesiglamžys ir bus lengvai prižiūrima.

Miesto merginos įvaizdis vienas mano mėgstamiausių, nes miestas – kiekvienam siejasi vis su kitais dalykais. Pavyzdžiui aš įsivaizduoju skubančią merginą, kuri turi tiek daug veiklos ir darbų, jog įvaizdžiui renkasi kuo universalesnius drabužius, kad jie tiktų tiek dalykiniams susitikimams, tiek pietums su draugėmis. Juk miesto mergina gyvena miesto ritmu nuo ryto iki vakaro! Šis derinys įdomus tuo, kad retai derinamos rožinė ir chaki spalvos puikiai atspindi vasaros toną, marškinukai suteikia oficialumo, o pūstas sijonukas – žaismingumo.

Nuotraukos Mark and Migle

Makiažas Glow Makeup Lietuva

Rūbai Tally Weijl

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *