Sweater weather

Ruduo madistėms ypatingas tuo, jog galima sluoksniuoti drabužius, ant savęs susikrauti daug detalių, daug skirtingų audinių, faktūrų ir žaisti ilgiais. Vienas populiariausių ir mėgstamiausių stilingų merginų drabužių šiuo metų laiku – ilgas megztinis, kuris neretai, dar nespėjus įšalui išgąsdintis žemės, būna nešiojamas kaip paltas. Tikrai ne kartą esate mačiusios, kaip diržu sujuosti megztiniai atstovauja paltą, o galbūt ir pačios esate jį naudojusios kaip viršutinį drabužį.

sed-001

Megztiniai, mano nuomone, simbolizuoja ne ką kitą, kaip jaukumą, meniškumą ir laisvę. Jie šilti, patogūs ir į juos malonu susisiaubti vėsią popietę ar užsimesti lekiant į parduotuvę kepimo miltelių moliūgų pyragui. Dažniausiai tokie susiaustiniai būna vienos spalvos, neretai pasteliniai, kurie visiškai neatkreipia į save dėmesio, tačiau MAX&Co. vilnoniame žakete, sumegztos visos madingiausios šio sezono spalvos – mėlyna, burgundiška, balta, airy blue ir blush pink. Pasirinkus tokį megztinį kaip pagrindinį derinio akcentą, daug lengviau derinti kitus atspalvius, siūlyčiau rinktis iš spalvų, esamų megztinyje ir jo neužgožti.

screen-shot-2016-10-29-at-11-59-04

untitled-001

Šįkart aš derinau jį su burgundiškos spalvos kulotėmis bei tamsiai mėlyna siūvinėta (ang. embroidred) palaidinuke, kuri, beje, taip pat atstovauja vieną pagrindinių sezono tendencijų – siūvinėjimą. Derinys primena boho chic stilių, kuriam MAX&Co. rudenį skyrė nemažai dėmesio. Boho, kaip ir ilgi susiaučiami megztiniai, atstovauja laisvę, kūrybą ir gyvenimo džiaugsmą. Beje, šis nuostabių spalvų žaketas turi stambų diržą, kurį galite naudoti, norėdamos šiek tiek sugriežtinti įvaizdį ar derindamos megztinį su klasikiniais drabužiais. Taip išlaikysite šiek tiek oficialumo ir atsikratysite boho įvaizdžio.

untitled-001-copy
Žaketas MAX&Co. | palaidinukė MAX&Co. | kulotės MAX&Co. | bateliai La Conte | akiniai HUGO BOSS

Skanaus jums karšto šokolado, šiltų vakarų ir kvapnių pyragų! Ruduo beveik baigiasi, mintyse aš jau ruošiu derinius gražiausioms metų šventėms, o jūs?

Nuotr. Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *