Tangle Teezer TRIO

Kiekviena savimi besirūpinanti ir  grožio „tendencijas“ sekasi mergina tikrai žino, kas yra TANGLE TEEZER! Ir tikrai jį turi… Naudoju jį jau keletą metų, visuomet nešiojuosi rankinėje, nes kelioniniam Tangle Teezer šepečio dizainui nėra lygių!

Prieš pora mėnesių nusprendžiau išbandyti naujieną Lietuvoje – Tangle Teezer apvalų džiovinimo šepetį ir šukuosenų formavimui gelbstintį naująjį šepetį su rankena. Turiu pripažinti – pastarasis tapo mano favoritu! Nors naudoju jį ne visai pagal paskirtį…

Turbūt prieš metus pradėjau naudoti naują plaukų džiovinimo techniką – anksčiau šlapius plaukus išsišukuodavau ir tik tuomet džiovindavau, o dabar susivėlusius plaukus, nusausintus rankšluosčiu, pirmiausia patepu plaukų aliejumi ir tada džiovindama šukuoju juos su apvaliu šepečiu. Prieš įsigijant Tangle Teezer, naudojau GHD šepetį, kuris apskritai yra vienas tobuliausių kūrinių grožio industrijoje. Išbandžius Tangle Teezer šiek tiek nuliūdau, nes dantukai plastamasiniai, labai stori ir nelankstūs, tad keliant juo plaukus nuo šaknų, labai įsiskaudo galvą… Plaukų lengvai iššukuoti džiovinant nepavyko, tad kitą kartą po nusausinimo, išsišukavau ir tik tada naudojau apvalų Tangle Teezer. Tačiau skausmas vis tiek buvo per didelis. Vėliau jį išbandė mano pažįstama – jai visiškai neskaudėjo ir ji liko labai patenkinta šepečiu. Kiekvieno jautrumo lygis skirtingas, tad siūlau išbandyti priemonę pačioms!

Na, o ilgų spygliukų šepetys, sukurtas šukuosenų formavimui, jų atnaujinimui ir lengvam iššukavimui – išties patogi priemonė! Dažniau naudoju jį tiesiog plaukų iššukavimui, tačiau teko pora kartų formuoti sukeltų plaukų šukuoseną – ilgi spygliukai tikrai puikiai suformavo laku supurkštus plaukus, nepalikdami įprastiems šepečiams būdingų „vėžių“ ant pakaušio. Be to, šukuojant Tangle Teezer maloniai masažuoja galvos odą, nes spygliukai itin ploni ir lankstūs. Taip pat jis tinkamas merginoms, kurių plaukai priauginti – o juk tam sukurta tikrai nedaug priemonių…

Labai rūpinuosi savo plaukų priežiūra, todėl drąsiai rekomenduoju Tangle Teezer produktus, kuriuos įsigyti galite DOUGLAS parduotuvėse!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *