the longest COAT

Paltai paltai paltai… Jie kaip ir batai – niekada nebūna per daug! Nepažįstu nei vienos merginos, kuri šaltąjį sezoną praleistų nešiodama vieną vienintelį paltą. Neįmanoma. Must-have sąraše įrašiau ilgą paltą, būtent tokio ilgio, kaip šis MAX&Co. tobuliausios spalvos paltas!

Jau minėjau, kodėl ilgas paltas – nauda bet kuriai moteriai, bet pasikartosiu dar kartą: galite vilkėti bet kokio ilgio sijonus ir vakarines sukneles! Šis paltas ne tik idealaus ilgio, bet ir modelio – kaip didžiausia megztinių mylėtoja, susiduriu su sunkumais, kai paltas per daug aptemptas ir vilkint storą megztinį, darosi sunku ne tik judėti, bet ir žiūrėti į save veidrodyje. Po šiuo paltu tikrai tilps net ir šilčiausias storų siūlų megztinis! Arba plačiapetis švarkas… Nors paltas ir padidinto modelio, tačiau atrodo moteriškai ir elegantiškai. Itin aukštos kokybės vilna neleis jums sušalti net ir vilkint plonytę palaidinukę, trumpą sijonuką ar šilkinę suknelę.

Dažnai įsigydama paltą galvoju ne tik apie tai, ką vilkėsiu po juo, bet ir apie tai, kokį šaliką, skarelę, kepurę ar kitą aksesuarą, skirtą užtikrinti ne tik papildomą akcentą įvaizdyje, bet ir šilumą, derinsiu prie jo. Populiarėjant kailinėms apykaklėms, prie šio palto siūlyčiau derinti plačią ir ilgą netikro kailio apykaklę ar šaliką, taip pat kailinę kepurę. Vietoj pirštinių siūlau nešioti kailinę movą, kurią taip pat galite įsigyti MAX&Co. parduotuvėje. Manau, šiam minimalistinio modelio paltui tikrai nepakenktų šiek tiek eklektiškumo ir įvairovės, pasitelkus kailio motyvus. Tačiau lygiai taip pat prie šviesaus palto dera ir oficialumo suteikiantis šalis, kurį ryšėti derėtų po paltu.

Aš akimirksiu įsimylėjau šį nuostabų rūbą didžiuliais jaukiais atlapais!

Nuotraukos Justinos Baubienės

 

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *