THREE things I said I’ll never buy…

Mes, moterys, dažniausiai nežinom ko norim, ypač atsidūrusios prekybos centre. Jei reikia džinsų – būtinai pirkinių krepšyje atsiranda suknelė, jei reikia ilgaaulių batų – batų dėžėje krauname jau nebesuskaičiuojamą porą balerinų, jei ieškome šalikėlio prie naujojo palto – grįžusios į spintą talpiname marškinėlius… Bent jau man taip nutinka LABAI dažnai. Nepadeda jokie sąrašai, jokie galvos purtymai „ne, man juk to nereikia“, jei jau pamatau kažką patinkančio, sąrašas yra paskutinis rodiklis.

Tačiau aš visada žinojau, ko NEPIRKSIU. Nu niekada! Dalykų yra daugoka, bet pastarieji trys, apie kuriuos noriu parašyti, yra jaukiai įsitaisę spintoje, batų dėžėje ir nešiojami KASDIEN.

1. Plėšyti džinsai. Buvo laikas, kai kelnių apskritai nenešiojau, nes man tai atrodė per daug kasdieniška, per daug vyriška ir per mažai elegantiška. Buvau įsikandusi savo poniutės stilių (sutapimas ar ne, bet tada gyvenau Kaune…), nesipuošiau kaip tuštutė, bet vilkėjau sijonėlius, sukneles, sarafanus, nieko sportiško ir nieko labai kasdieniško. Mėgau pompastiką, akcentus, aksesuarus, šalikėlius, tai tikrai nemaniau, jog džinsai bus į temą. Turėjau vienus, pačius tobuliausius – trumpintus, šviesius, gražiai prigludusius, bet ne plėšytus. Plėšyti man atrodė klaikiai… Na, bet taip buvo iki dabar, kai pusmetį ieškojau tokių pat tobulų džinsų, bet paieškos baigdavosi suknelėmis, megztukais ir kūno priežiūros priemonėmis… Pagaliau numojau ranka ir pirmuosius Zaroje pamatytus džinsus nusinešiau į kabiną, pasimatavau ir nusipirkau. PLĖŠYTUS. Nes šiaip… Kodėl gi nepabandžius kažko naujo??? Labai jais džiaugiuosi, nors ir žiema. Juk taip stiliova!

2. Sportinė suknelė. Sportiniai džemperiai, sportinės kelnės man yra namų rūbas. Bet vis dažniau pradėjau dėvėti džemperius su džinsais, su šortais, netgi su kai kuriais sijonais. Juk taip paprasta: užsimeti tokį paprastą, lengvą rūbą ir leki – niekas vis tiek nepastebi tu su tobulai išlygintais marškinukais ar su švariu džemperiu! Juolab kai reikalus dažniausiai sutvarkyti trunka 30min, pripažinkim, neprisipuoši… Būtent todėl užsukusi į jau užsidarančią ir išsiparduodančią Seppala parduotuvę pirmiausia nukrypau į sportinių rūbų skyrių. Juk kai tooooks išpardavimas norisi bet ką nusipirkti, kad tik pirkti! O ten buvo super graži, kukli sportinė suknelė, su kažkokiu užrašu… Realiai tai kaip ilgas džemperis, bet drąsiai vilkiu ją ir prie storų pilkų pėdkelnių. Kartais prie savo plėšytų džinsų.

3. UGG tipo batai. Turiu porą be avikailio, iš Primark’o, kaip pažįstama sako „naminės tapkės“. Bet labai gerai sausu oru vedžioti šunį, važiuoti į gamtą ir t.t. Sakiau, kad nepirksiu originalų vien dėl jų kainos… Na, man atrodė apiplėšimas. Bet kai įkišau koją į tą minkštą, šiltą ir jaukų batuką, supratau, už ką žmonės moka tokius pinigus. Šaltesnėmis dienomis šie batai yra stebuklas!

 

IMG_20150120_143458

 

 

Nuo šiol pirksiu viską, ką noriu ir kas tinka mano figūrai!

– Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *