TIME is the best gift

Kalėdos – vienas nuostabiausių, drįsčiau pasakyti, MĖNESIŲ. Taip, Kalėdos nėra vien tik gruodžio 25 diena, Kalėdos apima visą pasiruošimo, laukimo, dovanų pirkimo ir gerumo mėnesį. Būtent todėl visus apima neįtikėtinai gaivališka, pakili nuotaika ir norisi daryti ne tik gerus darbus, bet ir pasimatyti su visais, su kuriais per metus neteko taip dažnai pabūti…

Vienas didžiausių galvos skausmų – KĄ DOVANOTI? Jau nuo lapkričio mėnesio mieste tvyro panika dėl nuolaidų ir pirkinių, kuri užsibaigia likus vos dienai iki sėdimo prie stalo su artimaisias. Šiais metais mes su draugais nusprendėme, jog geriausia dovana vieni kitiems – laikas, praleistas kartu. Juk kiekvienas turime savo šeimas, savo darbus ir užsiėmimus, ne visuomet užtenka laiko savaitėje susitikti netgi su geriausia drauge, ką jau kalbėti apie kitus širdžiai mielus žmones, kurie dienos rutinoje paskęsta tarp dokumentų ir eismo spūsčių… Ką reiškia laikas, praleistas kartu? Tai jums miela veikla su artimais draugais! Nesvarbu, ar tai stalo žaidimų vakaras namuose, ar boulingo varžybos, o gal netgi išvyka slidinėti! Ne materialus daiktas, kuris po dviejų dienų atsibosta, šildo širdį, o laikas, kurio metu susikaupia patys gražiausi prisiminimai, nuotraukos, kurios tuos prisiminimus įamžina ir sustiprėjęs ryšys tarp draugų.

Štai keletas idėjų, kaip galima „pasidovanoti“ laiką su artimaisiais:

Boulingas
Stalo žaidimų vakaras
Galvosūkių kambarys
Vandens pramogų parkas
Slidinėjimas
Batutų parkas
Kalėdinių filmų peržiūra
Koncertas
Bobslėjus
Žaidimų vakaras su Xbox

Po pramogų ir nuotaika bus geresnė, ir „pasijudinta“, ir pasižmonėta ir su draugais pabūta. Atsiminkite, pati brangiausia dovana – laikas kartu!

Nuotraukos Mark and Migle Photography

Rūbai Tally Weijl

Komapanija Darja ir Evelina

Makiažas Glow Makeup

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *