Top 3 of BIODERMA

Retai rašau apie odos priežiūros priemones, nes atradusi geras – naudoju pusmetį. Tad džiugu, jog ir vėl galiu pasidalinti naujomis Biodermos veido ir kūno priežiūros priemonėmis, kurias naudoju jau keletą mėnesių! Beje, tai visiškai nauji produktai ne tik man, bet ir Lietuvos rinkai.

DUŠO ALIEJUS

Jau keletą metų kiekvieną rudenį ir žiemą nustoju naudoti dušo želes, kurios šiek tiek sausina odą ir pakeičiu jas dušo aliejais, kurie lygiai taip pat maloniai putoja, kaip ir dušo želė, tačiau visuomet odą padaro dukart švelnesnę, lygesnę ir minkštesnę. Bioderma dušo aliejus – naujiena prekyboje, tad galiu užtikrintai rekomenduoti, jog norinčios po dušo nesinaudoti losjonais ir vis tiek turėti nesausėjančią odą, būtinai išbandykite švelnaus kvapo aliejų!

MICELINIS VANDUO

Dažniausiai micelinį vandenį naudoju makiažui nuvalyti, tačiau šis atnaujintas Hydrabio vanduo puikiai tinka ne tik makiažo nešvarumams nuvalyti, bet ir sudrėkinti bei pamaitinti odą. Pradėjau naudoti jį prieš gerą mėnesį visai kitaip, nei buvau pratusi – kiekvieną rytą, po dušo, prieš naudojant kitas priemones. Liaudiškai sakant – paruošiu dirvą. Nepatikėsite, kiek ryte nešvarumų nuvalau nuo veido – oda juos kaupia net naktį. Tad dienos pradžiai nėra geresnės dovanos jūsų veidui, kaip visiška švara!

MATINĮ EFEKTĄ SUTEIKIANTIS KREMAS

Ilgą laiką naudojau Bioderma kremą nuo aknės, tačiau jis mano odai pasirodė kiek per stiprus ir naudoti jį tenka tik tam tikrose veido lokacijose, atsiradus spuogeliams. Naujiena Bioderma produkcijoje – matinį efektą suteikiantis veido kremas yra būtent tai, ko man visuomet reikėjo. Dirbant uždaroje patalpoje, kai oda nekvėpuoja grynu oru ir ją veikia lempų šviesa bei karštis, išsaugoti tobulą makiažą visą dieną – sunki užduotis. Matinio poveikio kremas padeda odai sulaikyti riebalą bei blizgumą, todėl oda visą dieną išlieka sausa bei matinė. Manau, jog prie to prisideda ir tinkama pudra, tačiau netgi nenaudojant makiažo, savaitgaliais pasitepus vien kremu, oda lieka lygi ir be blizgesio.

 

Šiuo metu tai mano mėgstamiausios odos priežiūros priemonės, su jomis mano oda išlieka švytinti, sveika ir švelni! Bioderma – vienas iš geriausių mano išbandytų priežiūros priemonių, kurias įsigyti galite kiekvienoje vaistinėje, pasikonsultavę su vaistininku!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *