TOP 5 of the BEACH

Paskutinis vasaros mėnuo, o jausmas, lyg ji tik dabar teprasidėjo. Turbūt visi jau turėjo atostogas ar bent jau galimybę išvykti prie tos išsvajotosios jūros, prie kurios gulime išvertę bambas ir laukiame rudesnio odos atspalvio. Kadangi karštis Lietuvoje vis didėja, pats laikas pakalbėti apie paplūdimio TOP’us.

Svarbiausias paplūdimio rūbas, natūralu, yra maudymosi kostiumėlis. Man gražiausi vientisi! Juk jie tokie elegantiški ir moteriški… Štai mano maudymosi kostiumėlių TOP penketukas.

 

dolce

DOLCE & GABBANA

Karla Colletto

KARLA COLLETTO

Karla Colletto2

KARLA COLLETTO

Miu Miu

MIU MIU

zimmermann

ZIMMERMANN

Kitas svarbus paplūdimio drabužis – kaftanas – lengvas, orui pralaidus viršutinis drabužis. Lietuvoje šis rūbas nėra itin paplitęs, galbūt merginos juos dažniau vadina suknelėmis, tačiau dizaineriai tikrai žino, kaip senovinį Europos tautų drabužį paversti viena geidžiamiausių vasaros garderobo detalių!

EMAMÓ

EMAMÓ

EMILIO PUCCI

EMILIO PUCCI

Heidi Klein kaftan

HEIDI KLEIN

LemLem kaftan

LEMLEM

OSCAR DE LA RENTA

OSCAR DE LA RENTA

Kai kada iki paplūdimio reikia žengti vos kelis žingsnius, tad kam tos suknelės, kaftanai ar daug rūbų? Geriausia būtų šokti į trumpus šortukus ir naudoti maudymosi kostiumėlį kaip palaidinę! Šortų TOP5 

ALICE by Temperley

ALICE by Temperley

Giambattista Valli

GIAMBATTISTA VALLI

Giambattista Valli2

GIAMBATTISTA VALLI

PHILOSOPHY

PHILOSOPHY

Rochas

ROCHAS

Leidžiamės žemiau ir prisimenam BASUTES! Turbūt vienintelį aksesuarą, kurio nepanaudosi jokiu kitu metų laiku (Lietuvoje), išskyrus vasarą. Pradėjusi vis labiau vertinti patogumą, renkuosi ne tik lygiapadžius batus, bet ir lygiapades basutes. Be to, paplūdimyje su platformomis arba aukštakulniais (???) rimtai? ..  Juk galima įsigyti tiek daug gražių lygiapadžių basučių! Elegantiškiausios man atrodo šios:

RENÉ CAOVILLA2

RENÉ-CAOVILLA

musa

MUSA

musa2

MUSA

ISABEL MARANT

ISABEL MARANT

RENÉ CAOVILLA

RENÉ-CAOVILLA

Na, o saulei nusileidus, kartais pasitaiko galimybė sudalyvauti paplūdimio klube vykstančiame vakarėlyje! Ten taip pat nereiktų persistengti, todėl šioms progoms aš rinkčiausi iš trijų vientisų drabužių: mini suknelė, maxi suknelė, kombinezonas. Vasarą bet kokiu atveju norisi kažko lengvo ir laisvo, tad mano mini suknelių TOP5 atrodo taip:

Chloé

CHLOÉ

Issa

ISSA

Matthew Williamson

MATTHEW-WILLIAMSON

Sophia Kokosalaki

SOPHIA KOKASALAKI

Valentino

VALENTINO

Metas ilgoms suknelėms, kurios kiekvieną dieną gali padaryti švente ir ypatinga proga pasipuošti! Maxi suknelių TOP5

Michael Kors

MICHAEL KORS

MSGM

MSGM

Theory

THEORY

Tibi

TIBI

Vivienne Westwood

VIVIENNE WESTWOOD

Na, o pabaigą pasilikau savo mėgstamiausiam drabužiui – kombinezonui. Nuo pat Valentino sukurto ryškiai raudono kombinezono su gėle ant vienos krūties (pamatyti galite čia) šis rūbas man simbolizuoja nepriekaištingą eleganciją, originalumą ir ypatingą moteriškumą. Šios vasaros kombinezonų TOP5

Valentino jumpsuit

VALENTINO

Paul & Joe

PAUL JOE

DIANE VON FURSTENBERG

DIANE VON FURSTENBERG

Valentino jjmpsuit

VALENTINO

Joseph

JOSEPH

 

Taigi, vasara baigiasi, bet pasvajoti apie naują garderobą vis dar galima! Būtent šių dizainerių šedevrų norėčiau savo spintoje… O kaip jūs?

– Ma

 

 

 

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *