Turtleneck ft. wide leg trousers

Viena stilingiausių, elegantiškiausių ir brandžiausių 80-ųjų tendecijų – džemperis aukštu kaklu (golfas) ir plačios kelnės – grįžo su trenksmu! Nors drįsčiau teigti, jog šis klasikinis įvaizdis, niekada nebuvo išėjęs iš mados. Bet kuriuo metu jis simbolizuoja eleganciją, moteriškumą, puošnumą ir rimtumą.

Kaskart vilkint plačias kelnes, apima jausmas, jog ant pečių užgulė dešimt metų – jaučiuosi daug vyresnė, nei iš tiesų esu, tačiau ne blogaja prasme. Tai „užduoda“ toną, nes derinant drabužius, vienas visuomet būna „vedlys“, prie kurio derinama visa kita. Šios plačios, smėlio spalvos MAX&Co. kelnės man atrodo vienas geriausių ankstyvo rudens pasirinkimų. Kol šaligatvių neplauna rudens lietūs, siūlau visoms kuriai nors progai pasirinkti šį netradicinį, tačiau labai iškalbingą drabužį. Aukštas liemuo kaip mat suteikia moterišką siluetą ir, nori nenori, priverčia pasitempti.

Būtent prie šių kelnių tinka bet koks jūsų pasirinkimas – marškiniai, marškinėliai, plono audinio palaidinė, liemenuotas švarkelis, prailgintas švarkas, kašmyrinis aptemptas megztukas, laisvas moheros džemperiukas, storas ir sunkus megztinis… Tinka tikrai beveik visi top‘ai, kuriuos rastumėte savo spintoje (o ir spalva visai neaikštinga), tačiau aš prie šių kelnių neįsivaizdavau nieko kito, tik juodą aptemptą džemperį aukštu kaklu, kitaip vadinamą golfu. Prie, ir taip rimtą toną nustačiusių kelnių, šis nepretenzingas džemperis, su mini dekoracijomis ant rankogalių, tik užtvirtina, jog moteris, vilkinti tokį derinį, žino, ko nori gyvenime ir neturi laiko daugžodžiavimui.

Įvaizdį puikiai įsivaizduočiau ant moters, bandančios gauti savo svajonių darbą. Atsisakau tikėti, kad darbdavys nesusižavėtų tokiu įvaizdžiu ir nepalaikytų moters stilinga, išsiskiriančia iš aplinkinių, drąsia ir tvirtą nuomonę turinčia kandidate. Lygiai taip pat šį rimtą įvaizdį įsivaizduoju ir šventėje, kuri vyksta vėsesniu metų laiku. Plačios kelnės tiek pat puošnu ir šventiška, kiek ir rimta, todėl pasitelkusi fantaziją ir priderinusi prie jų kažką daugiau atidengiančio, drąsiai galite žingsniuoti į draugų vestuves, gimtadienius ar naktinius susitikimus.

Nors MAX&Co. neapkrauna drabužių detalėmis, šios kelnės pačios savaime tokiomis tampa, todėl išlaikydamos minimalų įvaizdį, paversite jas pagrindiniu savo įvaizdžio akcentu ir tikrai neliksite nepastebėtos!

 Kelnės MAX&Co. 

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *