Unmaching stripes

Kiekviena laisvalaikio įvaizdį mato vis kitaip: vienai tai trumpa plevėsuojanti suknelė, kitai sportinis ansamblis, dar kita neįsivaizduoja day off be neįpareigojančių džinsų ir elementariausios trikotažinės palaidinukės prie jų. Kaip dėl batų? Sportbačiai arba mados olimpą užkariavusios platforminės espadrilės! Šįkart mano pasirinkimas apsistojo ties Weekend MaxMara spalvotais dryžiais marginta avalyne, kuri ne tik labai patogi bei stilinga, bet ir leidžia pėdai kvėpuoti, o tai – vienas svarbiausių faktorių vasarą!

DSC_0071

DSC_0066

O dabar apie derinimą… Nors, palaukit, gi laisvalaikis, kam galvoti apie derinimą, jei derinimas pats susiguli ant jūsų kūno! Pamirškite, kad mėlyni dryžiai tinka tik prie mėlyno arba balto drabužio, kad balta palaidinė turi derėti su baltais inkariukais, kad džinsai turi tobulai pabrėžti jūsų užpakaliuką, tiesiog mėgaukitės laisvalaikiu ir tegul jums tarnauja rūbai!

DSC_0083

DSC_0081Su šiuo deriniu, kuriame niekas nedera, bet viskas dera, keliaučiau į gamtą arba automobiliu lėkčiau aplink Lietuvą, turėdama vieną tikslą – kopas ir jūrą! Svarbiausia patogumas ir dryžiai! Man šis Armani Jeans kombinezonas toks žaismingai jaunatviškas, jog jaustis brandžiai ir oficialiai nelegalu! Be to, jis toks dvejopas – su petnešomis atrodysite kaip geras ūkininkų vaikas, o be – lyg maištininkė, kuri naktimis piešia ant namų sienų! Nepraleiskite progos šią vasarą įsigyti būtent džinsinį kombinezoną, juk džinsas karaliauja ne tik ant podiumo, bet ir parduotuvėse!

DSC_0073Palaidinė – ZARA, kombinezonas, akiniai – Arman Jeans, espadrilės – Weekend MaxMara

Nuotraukos M. Ruplytės

– Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *