V.DESIRE fashion show

Vadinu kovo-balandžio mėnesius – lietuviškąją mados savaite: pradedant L. SalasevičiausMiesto raganomis„, baigiant V.DesireMoteris kaip stirna„. Kiekvieną stengiausi aprašyti kuo nuoširdžiau, kurių neaplankiau – tų neaprašinėjau, nes kalbėti, kai nematai ir nepajauti ne tik drabužių, bet ir tvyrančios atmosferos – ne mano nosiai (Inži mados namų pristatymą dar aprašysiu, jis sukėlė manyje ganėtinai daug emocijų, joms nurimus – surašysiu faktus juodu ant balto). Kalbant apie atmosferą – V.Desire renginys emociškai man buvo maloniausias.

kolekcijos-moteris-kaip-stirna-pristatymas-5526bc5d91611

Galbūt dėl to, kad išvarginta pasiruošimų prieš tai buvusiems renginiams, aš ėjau atsipalaidavusi, per daug negalvodama apie tai, kad atrodyti reikia idealiai, jaučiausi patogiai, ėjau su geriausia draugija – savo vaikinu – nustojau galvoti apie vadinamąją „raudų sieną„, prie kurios taip trokšdavau įsiamžinti (ačiū mūsų profesionaliems portalų fotografams, kurie taip „draugiškai“ pasitinka kiekvieną neturintį žvaigždės statuso), todėl galvos sukti faktiškai nebuvo dėl ko. Nesu žinoma – nereikia ir lįsti prieš objektyvus! Juk į renginį einu įvertinti Lietuvoje kuriančių talentų darbo.

kostium

ilg

Dianos Vapsvienės kūryba žavėjausi sveikai, kadangi Lietuvoje panašaus stiliaus dizainerių pastaruoju metu nors grėbliu grėbk, tačiau kaip vieną pirmųjų, iškėlusių trikotažo kartelę į tokį aukštą lygį, tikrai gerbiu ir maloniai stebiu tobulėjimą. Šioje kolekcijoje dizainerė atskleidė moters įvairumą: ji seksuali, ji darbšti, ji grakšti, ji viską spėjanti! Trijų dalių šou įamžino visas šias moters savybes rūbų pagalba. Man ypač patiko neopreno kostiumėliai (trumpų rankovių palaidinė arba švarkelis + sijonas), taip pat trikotažinės „aladino“ kelnės/sijonas (nuotraukoje po pastraipa), suknelės itin plačiomis rankovėmis, ilgi dygsniuoti sijonai (apskritai SUPER) ir, žinoma, geltonasis komplektas! Dar vienas man LABAI įsiminęs ir draudžiamas nepastebėti dalykas – makiažas bei šukuosenos, kurios net be kolekcijos pavadinimo galėjo būti įvardinamos kaip stirnaičių! Tos tiesios uodegėlės galvūgalyje ir stipriai ištęstos akys… Iš dizainerės sugebėjimo išlaikyti rūbų stilistiką, galime pasimokyti nepamiršti, kas mes iš tiesų esame ir tai, jog kiekvienas esame savotiškai ypatingi ir savotiškai stilingi! Dar vi

kolekcijos-moteris-kaip-stirna-pristatymas-5526bc207084f

neop

ilg neo

Buvo besikartojančių modelių, kurių, galbūt buvo galima išvengti, o žinomų moterų pasirodymas ant podiumo šiek tiek trikdė visą bendrą profesionalų vaizdą. Ką tuo noriu pasakyti – gerbiu tiek A. Gilytę (savo srityje ji yra lyderė), tiek K. Ivanovą (absoliučiai dieviška moteris ir grožio įsikūnijimas), tiek kitas daug pasiekusias, gerai žinomas, bet ne profesionales ant podiumo, tačiau asmeniškai man jų išėjimai buvo labiau savęs, nei rūbo demonstravimas. Suprantu, kad A. Gilytė – šios „Moteris kaip stirna“ kolekcijos ambasadorė, bet kartais užtenka ja tik būti. Bendrai pristatymas su šiuolaikinio šokėjo Lauryno solo suteikė mistiško žavesio, man tai šiek tiek priminė mišką, šviesos lopinėlio tarp medžių paiešką. Nuoširdžiai sveikinu Dianą su skoninga kolekcija, išlaikant savitą stilių, taip pat sveikinu tobulėjant, nes tai akivaizdu (galvojant apie Modi Du pradžią). Nekantriai lauksiu kitų metų kolekcijos!

kolekcijos-moteris-kaip-stirna-pristatymas-5526bc6a2ab62

 

Nuotraukos Gretos Skaraitienės

Ma

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *