Vasaros atradimas: DIOR nude air loose pudra

Jau ne kartą rašiau apie vasarai reikalingą lengvą kosmetiką, kuri leidžia odai kvėpuoti. Šiais metais, kaip niekada anksčiau, rūpinuosi veido oda, todėl ieškojau itin lengvos birios pudros, nes turiu T O B U L Ą maskuoklį, kurį reikia užfiksuoti.

DIOR nude air loose pudra – viena lengviausių, kokias esu turėjusi! Veidas atrodo neapkrautas ir gaivus, lyg visiškai be pudros, be to, visiškai prisitaiko prie odos spalvos. Kone orinė konsistencija puikiai laikosi ir dienos eigoje nereikia taisyti makiažo. Nors, žinoma, labai smagu ištarti filmuose nuolat girdimą frazę: „einu pasipudruoti nosytę“ – pridėta kempinėlė tam kuo puikiausiai tinka!

Man svarbiausia, kad oda kvėpuotų, kadangi gydausi acne, pasitariau su savo kosmetologe – ji patvirtino, jog naudoti DIOR nude air loose pudrą galiu, nes jos sudėtyje yra apelsino ekstrakto, vitaminų ir mineralų, kurie sukuria „nematomą“ šydą, apsaugantį nuo oro taršos bei saulės. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, vasarą pudra – sveika. Ir netgi sveikiau, nei JOKIOS pudros.

Įsigyti galite paspaudę čia – loverte.com – greitas pristatymas ir tikrai kokybiškas produktas, nors apie DIOR kitko pasakyti ir nepavyktų! Aš pati naudoju 020 spalvą, nes mano oda šiek tiek tamsesnė, o pabuvus saulėje ypatingai, tačiau įdegis visiškai „nepasislepia“ po pudros „kauke“. Ypač rekomenduoju visoms, kurios susiduria su tokiomis pačiomis ar panašiomis veido odos problemomis, kaip ir aš. Pudra visiškai nekenkia gydymui!

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

3 Comments

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *