Velvet COAT

Prieš pradedant Naujuosius, paskutinį įrašą noriu skirti vieno tendencingiausių šio sezono drabužio pagerbimui. Tai – aksominis paltas! Ar kada nors matėte puošnesnį, patogesnį ir šilčiau atrodantį paltą? Na, bent jau ne šią žiemą…

Šį rudenį, kaip niekada daug kalbėjau apie ilgus paltus, kurie ne tik apsaugo nuo šalčio, bet ir gelbsti mėgstančioms midi sijonus ir sukneles. Be klasikinio elegantiško palto, kiekvienos moters spintoje vietos turi atsirasti ir pūkais kimštam laisvalaikio puspalčiui, striukei, o dar geriau – ilgam paltui! TWINSET siūlo dygsniuotą, tamsios, tačiau itin sodrios ir karališkos mėlynos spalvos rūbą, kuriam nereikia jokių aksesuarų ar puošybių. Jis taip žavingai tviska žiemos saulės spinduliuose, jog diena kaip mat tampa šviesesnė! Apgalvotos detalėsužtrauktukai šonuose, kad būtų patogiau žengti didelius žingsnius skubant į šventes, trumpintos rankovės, norinčioms kailiais dekoruotų pirštinių ir plati apykaklė, kad jūsų paltas niekuomet nesugadintų jūsų makiažo!

Aksomas – vienas prabangiausių, stilingiausių ir šiuo metu populiariausių audinių, kuris anksčiau atsargiai naudojamas buvo tik suknelėms siūti, vėliau ėmė puošti rankines, batelius, įvairiausius aksesuarus, o dabar ir paltus. Turėdamos aksomo paltą nenuginčijamai tapsite ne tik madingiausia, bet ir sumaniausia moterimi draugų rate, sugebančia suderinti patogumą, paprastumą ir prabangą.

Paltas TWINSET • marškiniai TWINSET • kuprinė TWINSET • pakabukas TWINSET

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

2 Comments

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *