WWBW

Jau kelintą kartą mano įrašas gimsta ne patogiai įsitaisius namie, bet on-the-go. Šįkart labinuosi iš reiso Klaipėda-Vilnius! Ir vėl pasakosiu apie drabužių derinį, kuris puikiai tinka rudeniui (dar šiltam), tačiau šįkart derinys šiek tiek elegantiškesnis ir primena man vieną mano mylimiausių personažų ir stiliaus ikonų – Blair Waldorf.

WWBWwhat would Blair wear yra toks pat senas „posakis“, kaip ir pats serialas. Prisipažinkite, kuri nematėte legendinio intrigų ir mados kratinio „Gossip Girl„? Peržiūrėjau jį bent kelis kartus ir vien tam, kad peržvelgčiau ir įsigilinčiau į Blair Waldorf spintą seriale. Nemirštanti klasika, susipynusi su prabangos ir jaunystės prieskoniu, puikūs deriniai, nuostabus koloritas, sezono must-have ir neįtikėtinai sukurtas savitas stilius, kurį daugelis merginų kopijavo dar keletą metų po serialo pabaigos, galbūt kopijuoja dar iki šiol. Neneigiu, prieš šešerius-septynerius metus ir pati ieškojau kuo įdomesnių lankelių, kurie dera prie aprangos, garbanojau plaukus ir bandžiau būti sarkastiška, kaip sukurtas personažas, tačiau šiuo metu iš begalinės aistros BW liko tik tai kas gera – klasikinis stilius, su savitumo prieskoniu.

dryzuota6-001

Joks klasikinis BW rudens derinys neapsieina be PALTO – elegantiško, jaunatviško ir nenuobodaus. Būtent toks man pasirodė MAX&Co. dryžuotas vilnos paltas, trijų ketvirčių rankovėmis bei vaizdą pagyvinančia pasteline juosta. Paltas neilgas, kad puikiai matytųsi viena iš seksualiausių moters kūno vietų – keliai.

dryzuota4-001-copy-2

Prie tokio ilgio palto dažnai būna sunku priderinti tinkamo ilgio sijoną – reiktų pasistengti, kad šis neišlįstų iš po viršutinio rūbo, kad klostės nesugadintų palto kritimo ir panašiai. Plono neopreno sijonukas su intriguojančia detale – užtrauktuku per visą ilgį – tobulai tinka po šiuo paltu.

dryzuota5-001

Kokią palaidinę rinktųsi BW? Neabejoju, jog ji turėtų būti šilkinė, konservatyvi ir dalykiška, tačiau primenanti, jog moteris – gležna ir meili būtybė. Pats idealiausias variantas – pieno spalvos šilkinė palaidinė su kaspinu. Jeigu būtų mano valia, mano spintoje nerastumėte kitokių, tik su kaspinėliu po kaklu! Neapsakomai elegantiška, kuklu ir dera prie abosliučiai visko.

dryzuota2-001-copy-2
paltas MAX&Co. | palaidinukė MAX&Co. | sijonas MAX&Co. | bateliai ZARA | rankinė MAX&Co. | akiniai DIOR

Na, o akcentui – mini bag, kuri atrodo lyg delninė, tačiau tokia nėra. Taip, rankinė puikiai telpa į delną, tačiau yra didelės MAX&Co. rankinės kopija. Joje sutelpa patys reikalingiausi daiktai – banko kortelė, lūpdažis, akiniai, plaukų šepetys, sutalpintumėte ir dar ką nors, be ko neįsivaizduojate savo kasdienos. Rankinės funkcionalumas ją daro dar žavesnę – ji tinkama tiek kasdienai, tiek renginiui ar pasimatymui.

 

Jeigu pamačius didžiulius pastato laiptus nekyla prisiminimai apie legendinį jogurto valgymo ritualą ant Metropoliteno laiptų, jūs tikrai nesate BW tipo žmogus, o aš su mielu noru griebčiau jogurtą ir prisėsčiau ant nuostabių Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos laiptų priešpiečiams… Gal susimatom?

Nuotraukos Justinos Baubienės

Share on FacebookPin it on PinterestShare on TumblrShare on Twitter

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *